66961051-2 | 66417106

PHOTOGRAPHY

عکاسی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
عکاسی صنعتی تبلیغاتی یکی از جذاب ترین و خدماتی ترین رشتههای عکاسی است. در این شاخه علاوه بر تسلط بالا به تئوری ها و تکنیک های عکاسی به وسایل و ابزارهای دیگری نیز نیاز داریم. از فونهای رنگی تا میزهای مخصوص کار، از وسائل جنبی نورپردازیهای پیچیده تا سه پایه و پانتوگرافهای بزرگ و از همه مهم تر استودیوهای مجهز و مملو از وسایل نورپردازی از جمله مواردی است که در عکسبرداریهای صنعتی- تبلیغاتی نیاز است.
هر گونه عکسی که در خدمت معرفی، تبلیغ و یا فروش تولیدات یا کالایی باشد، عکاسی صنعتی- تبلیغاتی بحساب می آید. یکایک مواد غذایی، انواع وسایل زندگی، هر نوع مبلمان و ماشین چه با حضور انسان چه بدون مدل در زمره عکس تبلیغاتی است. سفارش دهندگان این نوع عکاسی صاحبان صنایع، ارگان های دولتی و خصوصی ، بخش های اقتصادی و بازرگانی ، روابط عمومی ها و سازمان های تبلیغاتی و حتی گرافیست ها ، طراحان وب سایت ها و طراحان صنعتی و بسیاری دیگر می باشند. هدف عکاسی تبلیغاتی تنها معرفی کالا نیست بلکه تشویق و ترغیب مشتری به خرید و استفاده از پروداکت می باشد ٬ به بیان ساده تر عکاسی تبلیغاتی می بایستی بیننده را به خرید کالا ترغیب کند ٬ درست به مانند یک تیزر تبلیغاتی اما با راه و روشی متفاوت.
عکاسی صنعتی
در محاورات روزمره و مکالمات افراد غیر حرفه ای، از عکاسی حرفه ای تبلیغات به عنوان عکاسی صنعتی نام برده می شود. در واقع منظور تهیه عکس از محصولاتی است که در صنایع تولید می شود یا عکسی که از خطوط تولید صنایع تهیه می شود. عکاسی ازهرموضوعی که با فعالیت های شرکتی تولیدی یا خدماتی در ارتباط باشد، در حیطه عکاسی صنعتی قرار می گیرد. پس میدان عمل عکاسی صنعتی ، بسیار وسیع است؛ زیرا تنوع محصول و خدماتی که می تواند درکشور سازنده مصرف و یا به دیگر کشورهای جهان صادر شود، نیز مطرح خواهد شد. عکاسی صنعتی در برگیرنده تمام کارهایی است که به تولیدکننده کمک می کند تا محصولاتش را تبلیغ کند و بفروشد. وظیفه عکاسی صنعتی هم این است که موضوع از جلوه و نمای بهتری نسبت به موضوع های مشابه برخوردار باشد. عکاسی صنعتی به طور خلاصه مرکز توجهش صنعت است.
عکاسی صنعتی هدفی را دنبال می کند که میل به برقراری ارتباط است. چه بسا که موثرترین عکس های صنعتی ، عکس هایی ساده و سرراست بوده اند که از تمهیدات عکاسی ، فنون غیرمتعارف و جلوه های ویژه در آنها خبری نبوده یا بسیار کم از آنها استفاده شده است ؛ اما گفتنی است که در بعضی مواقع ، همان تمهیدات جزیی سبب شده است که آن عکس ها یک سر و گردن از دیگر عکس ها برجسته تر باشند. عکس های صنعتی خوب ، آنهایی هستند که می توانند ارتباط برقرار کنند؛ آنهایی که به اصطلاح با بیننده حرف می زنند. همان عکس هایی که توجه ما را جلب می کنند و در رقابت پیروز می شوند. عکاس حرفه ای صنعتی هرگز این عامل کلیدی را از نظر دور نمی دارد.
در این شاخه از عکاسی عکاسان معمولا سعی می کنند تا ضمن تاکید بر جنبه های مثبت کالا و یا حتی مهم ترین جنبه کاربردی کالا و با در نظر گرفتن طیف مخاطب اقدام به تهیه عکسی بنماید تا بتواند بطور بسیار مختصر و مفید و جذاب کالا را در دید بیننده به یک نیاز تبدیل نماید و این بوجود اوردن نیاز در مخاطب آن هم تنها با یک عکس نیازمند تجربه بالا و دانستن علوم مختلفی چون روانشناسی ٬ گرافیک ٬ جامعه شناسی و … می باشد ٬ به همین دلیل است که اکثر عکاسان تبلیغاتی معروف دنیا در حقیقت یک تیم تبلیغاتی هستند.
هر چقدر اطلاعات عکاس درباره ی سفارش بیشتر باشد ، موفق تر خواهد بود. رمز موفقیت عکاسان تبلیغاتی در داشتن ابزار ها و فضای مناسب است . استودیو عکاسی مدرن، عضوی از مجموعه ی چاپ و تبلیغات مدرن است که به صورت تخصصی در زمینه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی فعالیت خود را آغاز نموده است. عکاسی از محصولات ، مد و پوشاك ، رستوران ها و هتل ها ،کارخانجات ، خط تولید ، گالری ها ، مراسم و همایش ها ، ساختمان و دکوراسیون، پروژه های عمرانی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی از جمله کارهایی است که در استودیو عکاسی مدرن انجام می گیرد.
مجموعه چاپ و تبلیغات مدرن نیز به عنوان مجموعه مادر ، در زمینه طراحی و چاپ انواع کاتالوگ، پوستر ، بروشور و کلیه ی خدماتی چاپی با سابقه ای بی نظیر و کیفیتی ممتاز فعالیت می نماید. روند عکاسی تبلیغاتی در مدرن نیز بدین صورت است که ابتدا برای درك نیاز مشتری ، خواسته ها و نظرات وی ابلاغ می شود. سپس برای دریافت یک ایده خوب ، بررسی های دقیقی از نوع خدمات یا محصولات و تجهیزات مورد نظر انجام می شود. در ادامه عکس برداری از سوژه به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. تعداد عکس های گرفته شده در این مرحله خیلی بیشتر از تعداد عکسهای مورد نظر مشتری می باشد که در نهایت با مشورت و نظر وی تعدادی از عکس ها انتخاب شده و جهت ویرایش و اصلاح رنگ و نور ،پردازش و طراحی می شوند. شما می توانید برای انجام کلیه ی پروژه های عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی خود از مشاوره ما استفاده کرده و در مورد نوع پروژه و عکس های مورد نیاز خود با ما تماس بگیرید . عکاسی تبلیغاتی صنعتی بدلیل طیف گسترده محصولات قیمت ثابتی ندارد و بر اساس شرایط و هم چنین حساسیت مشتری در کیفیت، قیمت ها متغییر میباشد.
مواردی که در تماس تلفنی جهت ارائه قیمت از شما پرسیده خواهد شد از این قرار است:
۱- تعداد دقیق عکس های سفارشی و یا محصولات
۲- جنسیت محصولات
۳- اندازه دقیق و وزن محصولات
۴- مکان دقیق اجرای پروژه )در صورتی که عکاسی در محل شما انجام شود(

مدلینگ
مدلینگ
نوشیدنی
نوشیدنی
نوشیدنی
نوشیدنی
نوشیدنی
ساخت تیزر تبلیغاتی
طلا و جواهرات
طلا و جواهرات
طلا و جواهرات
طلا و جواهرات
طلا و جواهرات
خطوط تولید و تجهیزات
تبلیغات محیطی
تبلیغات محیطی
استیل و محصولات براق
استیل و محصولات براق
استیل و محصولات براق
استیل و محصولات براق
استیل و محصولات براق
استیل و محصولات براق
دکوراسیون
عکاسی از نمایشگاه

دوست گرامی
شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر و یا هماهنگی جهت انجام کار با مسئولین این بخش تماس حاصل فرمائید

سعید عنبرستانی
09121838559
دی ان ان evoq