66961051-2 | 66417106

دستگاه های چاپ بنر را بیشتر بشناسیم

چاپ بنر با دستگاه‌ها‎ی خاصی صورت می‎گیرد که در زیر به سه نمونه از آن‌ها‎ اشاره می‎کنیم:

دستگاه چاپ بنر کونیکا 512 


از ویژگی‌ها‎ی این دستگاه چاپ بنر با عرض 3/20 متر می‎باشد و نوع مرکبی که در آن استفاده می‎شود ‌ ‎solvent است. رزولوشن بنرها 1440dpi است. از ویژگی‌ها‎ی خاص این دستگاه صرفه اقتصادی آن در چاپ می‎باشد. از مشخصات فنی آن نیز می‎توان به وجود نرم افزارهایی چون Main Top‌ ‎و‌ ‎RIP اشاره کرد. این دستگاه قابلیت تغییر در فایل قبل از چاپ را نیز دارا می‎باشد و می‎تواند فرمتهای jpegg - Tiff – Bmp – Pcx – Glf – Serv – Tga – Targa – Eps – Ps را به فرمتهای قابل چاپ تبدیل نماید.

از دیگر قابلیت‌ها‎ی این دستگاه؛ تغییر سرعت در هنگاه چاپ، امکان تست سرعت هدها، عیب یابی اتوماتیک، قابلیت نصب در طبقات فوقانی، سهولت در تغییر ارتفاع، قابلیت چاپ در حجم بالا، سهولت کار برای اپراتور، امکان قرار دادن کالر بار در کنار چک و امکان تکرار چاپ با توجه به تیراژ می‎باشد.

امکانات دستگاه چاپ بنر کونیکا 512 شامل:

 مجهز به سیستم تغذیه 
مجهز به رول بازکن با چشم مادون قرمز
 مجهز به سیستم عیب‎یاب خودکار
مجهز به سیستم پیش گرم چروک‎گیر بنر
مجهز به پرژ پودری جهت خشک شدن زیر هدها

دستگاه چاپ بنر کونیکا Konica 1024

در این دستگاه ارتفاع سطوح قابل چاپ بین 10-1 میلی متر و عرض چاپ در حدود 3/20 متر می‎باشد. نوع مرکبی که در این دستگاه استفاده می‎شود  solvent baseاست و از ویژگی‌ها‎ی منحصر به فرد آن عرض چاپ و سرعت چاپ عالی 72 میلی متر می‎باشد.

از ویژگی‌ها‎ این دستگاه می‎توان به موارد زیر اشاره نمود:

مجهز به رول جمع کن 
مجهز به زنگ اخطار سطح جوهر
مجهز به محافظ ویژه برای هد به صورت خودکار
مجهز به سیستم گرما دهی هوشمند مادون قرمز
مجهز به لامپ LED ‎به منظور روشن کردن سطح چاپ
مجهز به سیستم خشک کن قوی برای چاپ با سرعت بالا
مجهز به سیستم مکنده اتوماتیک برای تمیز کردن هدها
مجهز به مخزن مرکب دوم و سیستم گرمایشی چرخشی مرکب 
مجهز به سرو موتورهای پیشرفته برای تغذیه و جمع کردن مدیا 
مجهز به پینچ رولرهای بزرگ برای افزایش سرعت حرکت مدیا و جلوگیری از چروک کار
از مشخصات فنی این دستگاه می‎توان به سرعت بالای آن اشاره نمود به طوری که دارای سرعتی معادل 180 متر مربع در ساعت می‎باشد. این دستگاه قابلیت تنظيم قبل، حين و بعد از چاپ تا c 80 دماي پيشنهادي c50 – 30 را نیز دارد.
از ویژگی‌ها‎ی نرم افزاری دستگاه چاپ بنر کونیکا Konica 1024 می‎توان به قابلیت چاپ در رول بنر مجزا، سيستم هشدار در صورت کمبود مرکب داخل ساب تانک، عیب یابی اتوماتیک، سهولت در تنظیم ارتفاع، سهولت کار برای اپراتور، سهولت در کاليبره کردن دستگاه، قابليت چاپ دو رول مجزا هر کدام با فايل‌ها‎ي مختلف و در ابعاد 2100*1350*5150 اشاره نمود.‌ ‎

دستگاه چاپ بنر زار xaar 382

این دستگاه قابلیت چاپ بنرهایی با رزولوشن 1440dpi‌ ‎  را دارد و‌ ‎بنرهای که چاپ می‎کند می‎تواند تا عرض حدود 3/20 متر باشند. از ويژگي منحصر به فرد دستگاه چاپ بنر زار xaar 382،‌ ‎قابليت ارتقا هد از 4 به 8 هد و تنظيم ارتفاع هد 3-1 ميلي متر می‎باشد. از جمله مشخصات فنی آن نیز سرعت 60 متر بر ساعت است. نوع مرکبی که در این دستگاه استفاده می‎شود Solvent می‎باشد. همچنین این دستگاه می‎تواند فرمت فایل‌های‎ ذخیره شده jpeg - Tiff – Bmp – Pcx – Glf – Serv – Tga – Targa – Eps - Ps را به فرمتهای قابل چاپ تبدیل نماید. ورودی اطلاعات در دستگاه چاپ به واسطه USB صورت می‎گیرد.

قابلیت‌ها‎ی این دستگاه:

 تمیز کن هد اتوماتیک

خشک کن

سیستم هوا خشک

از ویژگی‌ها‎ی نرم افزاری دستگاه چاپ بنر زار xaar 382 :

 قابلیت تغییر سرعت در هنگاه چاپ، امکان تست سرعت هدها، عیب یابی اتوماتیک، سهولت کار برای اپراتور، امکان قرار دادن کالر بار در کنار چک، امکان تکرار چاپ با توجه به تیراژ و ... قابل ذکر می‎باشد.
دستگاه چاپ بنر زار xaar 382  دارای امکاناتی از جمله؛ سیستم پیش گرم چروک گیر بنر و پمپ مرکب بزرگ می‎باشد.

تاریخ ایجاد:یک شنیه 11 مرداد 1394
تعداد بازدید: 2783
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان evoq