آخرین مطالب
بهترین پاپ آپ های نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟
بهترین پاپ آپ های نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟

پاپ آپ های نمایشگاهی سازه هایی نسبتا عظیم هستند که میزبانی از یک بنر را به عهده دارند.

بهترین بنر استندهای نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟
بهترین بنر استندهای نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟

در این نوشته، سراغ ویژگی های لازم برای طراحی مناسب بنر استندهای نمایشگاهی می رویم.

کدام بروشورها فروش را افزایش می دهند؟
کدام بروشورها فروش را افزایش می دهند؟

بروشور چاپی است که بین پوستر، تراکت و کاتالوگ قرار می گیرد.

یک تراکت باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟
یک تراکت باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

در تبلیغات کوتاه مدت میدانی، انتخاب اول استراتژیست ها بهره گیری از تراکت است. این چاپ معمولا در یک ص

#

چاپ کارت ویزیت

گروه : چاپ دیجیتال
30 آبان
تعداد بازدید :
3640 بازدید
زمان تقریبی برای مطالعه :
2 دقیقه
#

تعریف کارت ویزیت

کارت ویزیت ساده‌ترین و ارزان‌ترین نوع تبلیغاتی برای معرفی شخص و یا شرکت می‌باشد، که روی آن اطلاعاتی مانند نام، نام‌خانوادگی، نام و آرم شرکت به همراه آدرس و اطلاعات تماس می‌باشد.

برای چاپ کارت ویزیت از دو روش چاپ دیجیتال و چاپ افست استفاده می‌شود که در ادامه به صورت مختصر به بررسی مزایا و معایب این دو روش چاپ برای کارت ویزیت می‌پردازیم.

در مقاله " افست یا دیجیتال؟ " تفاوت چاپ دیجیتال و چاپ افست بررسی شده‌است، اما در این مقاله قصد داریم به طور اختصاصی به بررسی چاپ کارت ویزیت بپردازیم. اگر شما به تازگی قصد چاپ کارت ویزیت دارید و هنوز نوع چاپ خود را انتخاب نکرده‌اید به شما پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را تا پایان مطالعه کرده تا بتوانید با اطمینان بیشتری سفارش کارت ویزیت خود را ثبت نمایید. حتی اگر بعد از مطالعه سوالاتی در ذهن شما باشد می‌توانید با همکاران ما در بخش دریافت سفارش چاپ دیجیتال مدرن تماس گرفته و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

کارت ویزیت با چاپ دیجیتال و چاپ افست

سعی داریم در این بخش مهم‌ترین فاکتورهای چاپ دیجیتال و افست را برای کارت ویزیت بررسی نماییم.

1- تنوع در انتخاب نوع کارت ویزیت

در چاپ افست این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید از بین متریال‌های مختلف کارت ویزیت مانند: انواع کارت ویزیت کتان، کارت ویزیت لمینت مات یا براق همراه با طلاکوب یا نقره‌کوب، کارت ویزیت با روکش یووی، کارت ویزیت سلفون مخملی، کارت ویزیت سلفون مات و براق، کارت ویزیت آهنربایی و ... را با توجه به سلیقه و همچنین زمان تحویل انتخاب نمایید.

در چاپ دیجیتال تنوعی زیادی برای چاپ کارت ویزیت وجود ندارد. انواع کارت ویزیت دیجیتال در چاپ مدرن شامل کارت ویزیت لمینت مات و براق، کارت ویزیت سلفون مات و براق، کارت ویزیت کتان و فابریانو، کارت ویزیت گلاسه بدون روکش و کارت ویزیت نقره‌ای و طلایی می‌باشد که کارت ویزیت لمینت مات محبوبیت بیشتری در بین مشتریان چاپ دیجیتال مدرن دارد.

2- کیفیت چاپ کارت ویزیتکیفیت چاپ بستگی به نوع طرح دارد. به همین دلیل برای بعضی از طرح‌ها دیجیتال و برای بعضی دیگر افست کیفیت بهتری برای کارت ویزیت دارد و در بعضی مواقع هم یکسان می‌باشد. با این حال در چاپ دیجیتال طرح‌های تمپلات روی بعضی متریال‌های خاص مانند کارت ویزیت کتان و یا فابریانو به دلیل بافتی که دارد، خروجی نسبتا مناسبی ندارد. اما در چاپ گلاسه این تفاوت دیده نمی‌شود به همین دلیل چاپ دیجیتال مدرن به مشتریان خود پیشنهاد می‌کند برای چاپ دیجیتال کارت ویزیت‌های کتان و فابریانو از طرح‌های تمپلات استفاده نکنند و به جای آن از لمینت و یا سلفون استفاده نمایند.

3- تیراژ کارت ویزیت
چاپ افست به دلیل هزینه‌های آماده‌سازی اولیه از زینک‌های عمومی برای چاپ کارت ویزیت در تیراژهای 1000 تا 5000 تایی استفاده می‌کند ( به تازگی تیراژ 500 تایی برای بعضی از کارت ویزیت‌ها در چاپ افست فراهم شده‌است )

در چاپ دیجیتال مدرن می‌توانید از 50 عدد تا 1000 عدد را به صورت آنلاین سفارش دهید و حتی می‌توانید در بخش غیراستاندارد چاپ دیجیتال تعداد دلخواه خود را نیز سفارش دهید.

4- زمان آماده‌سازی و تحویل کارت ویزیت

شاید یکی از مهم‌ترین مزایای چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست زمان تحویل آن باشد.

در حالت کلی چاپ کارت ویزیت افست بین 5 تا 30 روز با توجه به نوع کارت ویزیت زمان می‌برد.

در حالیکه چاپ دیجیتال کارت ویزیت حداقل 1 ساعت و حداکثر یکروز کاری زمان می‌برد.

5- ارائه نمونه رنگ کارت ویزیتدر چاپ افست امکان نمونه‌گیری رنگ وجود ندارد.

با توجه به این‌که چاپ دیجیتال کارت ویزیت برای اندازه‌های استاندارد، در هر برگه  A4 تعداد 10 عدد کارت ویزیت چاپ می‌شود، برای تست رنگ چاپ، امکان چاپ حتی یک برگ نیز فراهم است.

6- تعرفه قیمت کارت ویزیت

قیمت کارت ویزیت دیجیتال نسبت به افست در بعضی کارت ویزیت‌ها 2 تا 5 برابر است و بستگی به نوع کارت ویزیت دارد. به همین دلیل اگر زمان کافی دارید چاپ کارت ویزیت افست بهترین گزینه است.

امیدواریم تمامی سوالات شما در مورد کارت ویزیت در این مقاله بررسی شده باشد. با این حال چاپ دیجیتال مدرن همواره آماده پاسخگویی به تمامی سوالات چاپی شما می‌باشد.

 #
انتشار : 1398/06/14
یک تراکت باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

در تبلیغات کوتاه مدت میدانی، انتخاب اول استراتژیست ها بهره گیری از تراکت است. این چاپ معمولا در یک ص

ادامه مطلب
#
انتشار : 1398/06/12
چاپ دیجیتال بهترین کاتالوگ‌های تهران

کاتالوگ ها ابزالاتی هستند که هر کسب و کاری می کوشد با تکیه بر ظرفیت قابل تامل آن ها مقاصد خود در زمی

ادامه مطلب
#
انتشار : 1398/06/11
ده تکنیک برای چاپ پوسترهای جذاب و دیدنی

در این نوشته، بررسی خواهیم کرد که چگونه می توان پوستری باکیفیت، جذاب و دیدنی اختیار کرد. ناگفته پیدا

ادامه مطلب