آخرین مطالب
بهترین پاپ آپ های نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟
بهترین پاپ آپ های نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟

پاپ آپ های نمایشگاهی سازه هایی نسبتا عظیم هستند که میزبانی از یک بنر را به عهده دارند.

بهترین بنر استندهای نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟
بهترین بنر استندهای نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟

در این نوشته، سراغ ویژگی های لازم برای طراحی مناسب بنر استندهای نمایشگاهی می رویم.

کدام بروشورها فروش را افزایش می دهند؟
کدام بروشورها فروش را افزایش می دهند؟

بروشور چاپی است که بین پوستر، تراکت و کاتالوگ قرار می گیرد.

یک تراکت باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟
یک تراکت باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

در تبلیغات کوتاه مدت میدانی، انتخاب اول استراتژیست ها بهره گیری از تراکت است. این چاپ معمولا در یک ص

#

نگاهی ویژه به خدمات چاپ فوری

گروه : عمومی
17 مرداد
تعداد بازدید :
202 بازدید
زمان تقریبی برای مطالعه :
7 دقیقه
#

چاپ فوری چه ملزوماتی دارد؟

بسیار پیش می آید که آدمی در زمانی مشخص، نیاز به دریافت خدمات فوری داشته باشد. این امر، در حوزه چاپ و نشر نیز با شدت و حدتی قابل تامل صادق است. در این نوشته، بررسی خواهیم کرد که چاپ فوری، فارغ از نوع محصول (بنر، پوستر، کارت ویزیت، ست اداری و غیره)، چه ملزوماتی دارد و چگونه می توان خدمات چاپ فوری را به شکلی ویژه، باکیفیت و البته اقتصادی دریافت کرد. به خصوص در صورتی که ماهیت کسب و کار شما با ثبت سفارشات چاپ گره خورده است، سطرهای نه چندان طولانی پیش رو را از دست ندهید.

چاپ فوری و خدمات آن


چاپ فوری چیست؟

حدفاصل ثبت سفارش، طراحی، آماده سازی برای چاپ، بیرون آوردن محصول از دستگاه و بسته بندی آن برای ارسال، مدت زمانی مشخص به طول می انجامد. به بیان دقیق، هر چاپخانه برای خود اسلوب و روشی مشخص دارد و به هنگام مراجعه، شرایط تحویل محصول را اعلام می کند. حال اگر شما به هر دلیلی در مدت زمانی فشرده تر از آنچه اعلام شده به دریافت خدمات نیاز داشته باشید، متقاضی چاپ  لقب می گیرید. نکته آخر اینکه، در بسیاری موارد، چاپ هرچه که باشد، در بازه ای چند ساعته (حداکثر یک الی سه روز) آماده و ارسال می شود.

نکات فنی چاپ فوری


مهم ترین نکته درباره چاپ فوری این است که توجه داشته باشید فشرده شدن زمان آماده سازی محصول، ارتباطی به سریع تر کار کردن دستگاه های مکانیکی ندارد و همه راز و رمز کار، اختصاص اپراتورهای ویژه چاپ برای سفارشی خاص است. حال هرچه چاپخانه ای نیروی انسانی آموزش دیده و کارکشته‌تری در اختیار داشته باشد، محصول فوری خود را با کیفیتی بهتر عرضه می کند.

علاوه بر مطالب بالا، گاهی می توان انتظار داشت که چاپ فوری نه تنها دچار افت کیفیت نشود، که به دلیل حضور تعداد بالاتر اپراتور اجرایی، جلوه گری و ساختاری مستحکم تر داشته باشد. روی هم رفته اینکه، اگر کار چاپ فوری به چاپخانه های باتجربه و معتبر سپرده شود، نتیجه نهایی بدون شک می تواند از نظر کیفی، رضایت مشتری را در پی داشته باشد.

البته، حتما به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل قراردادن سفارش خارج از عرف معمول و تخصیص نیروی انسانی ویژه مختص یک سفارش چاپ، قیمت نهایی چاپ فوری از سایر سفارشات بالاتر خواهد بود.

چاپ فوری


انواع چاپ فوری و چاپ دیجیتال مدرن


مجموعه چاپ دیجیتال مدرن با در اختیار داشتن تمامی دستگاه های تخصصی از قبیل پرینترهای جوهرافشان، الکتروفتوگرافی، تونری، دیجیتال مرکبی، دیجیتال نوری، حرارتی، تصعید رنگ، مارکرهای لیزری و بسیاری دیگر، می تواند تمامی سفارش های چاپ بنر، تراکت، پوستر، کارت ویزیت، چاپ سازه های نمایشگاهی، تخته شاسی و غیره را بالاترین کیفیت ممکن ارائه دهد. اما آنچه از این تجهیزات مهم تر و بالاتر به نظر می رسد، حضور نیروهای انسانی آموزش دیده، کارکشته و متعهد به کار است.

ما در مدت زمانی کوتاه، چاپ انواع سفارشات در قالب های متنوع را، با اتکا به اپراتورهای اجرایی و دستگاه های مدرن خود تضمین می کنیم.  
 
  

بیان یک نکته مهم

همان طور که می دانید، برای چاپ یک طرح، روش های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال، شما می توانید پوستر خود را علاوه بر تمامی تکنیک های موجود، مثلا از طریق چاپ افست نیز در اختیار بگیرید. اما نکته اینجاست که در بین تمامی روش های چاپ طرح در حال حاضر، این چاپ دیجیتال است که کمترین زمان آماده سازی را به خود تخصیص می دهد. در نتیجه می توان اینگونه گفت که علاوه بر مطالب فنی بیان شده در قسمت های پیشین، چاپ دیجیتال به خودی خود ماهیتی سریع و فوری دارد. به تبع این مورد، اگر در زمره افرادی هستید که کلا کار خود را فوری طلب می کنند، باید پیش از هرچیز، سفارش را به چاپخانه هایی که برپایه چاپ دیجیتال کار می کنند ارائه دهید.

امیدواریم این نوشته تا حدودی قابل قبول رضایت شما را برآورده ساخته باشد. همواره می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر، با ما در چاپ دیجیتال مدرن تماس حاصل کنید.  

#
انتشار : 1398/06/15
کدام بروشورها فروش را افزایش می دهند؟

بروشور چاپی است که بین پوستر، تراکت و کاتالوگ قرار می گیرد.

ادامه مطلب
#
انتشار : 1398/05/19
ارتباط مستقیم کیفیت چاپ و موفقیت در نمایشگاه‌های مختلف

در این نوشته از سلسله مقالات پژوهشی چاپ دیجیتال مدرن، سری به نکات فنی و ملزومات حضور در فضاهای نمایش

ادامه مطلب
#
انتشار : 1398/05/17
نگاهی ویژه به خدمات چاپ فوری

بسیار پیش می آید که آدمی در زمانی مشخص، نیاز به دریافت خدمات فوری داشته باشد.

ادامه مطلب