آخرین مطالب
نگاهی تخصصی به چاپ کاتالوگ
نگاهی تخصصی به چاپ کاتالوگ

کاتالوگ ها در بین تمامی گونه های تبلیغاتی چاپ (پوستر، تراکت، بروشور و غیره)، تنها نمونه هایی هستند ک

نگاهی تخصصی به چاپ بروشور
نگاهی تخصصی به چاپ بروشور

بروشور دفترچه ای است مانند کاتالوگ، با این تفاوت که نسبت به آن حجم و صفحات کمتری دارد.

همه آنچه باید درباره چاپ پلات بدانید
همه آنچه باید درباره چاپ پلات بدانید

پلاتر، پرینتری است که با اتکا به جوهرهای آب‌پایه کار می کند و می تواند روی کاغذهایی با ابعاد بزرگتر

نگاهی تخصصی به چاپ کاتالوگ
نگاهی تخصصی به چاپ کاتالوگ

کاتالوگ ها در بین تمامی گونه های تبلیغاتی چاپ (پوستر، تراکت، بروشور و غیره)، تنها نمونه هایی هستند ک

#

بررسی تخصصی سازه‌های نمایشگاهی

گروه : سازه های نمایشگاهی
21 مرداد
تعداد بازدید :
25 بازدید
زمان تقریبی برای مطالعه :
10 دقیقه
#

از اسپیس فریم تا کاتالوگ

در سطرهای پیش رو، سراغ سازه های نمایشگاهی می رویم و به صورت دقیق، ظرفیت، ماهیت و نکات فنی مرتبط با آن ها را زیر ذره بین قرار می دهیم. در صورتی که کسب و کار شما با نمایشگاه، همایش و گردهمایی ارتباط دارد یا اینکه بنا دارید در آینده ای نزدیک کسب و کار خود را در نمایشگاهی خاص عرضه کنید، بد نیست مطالب گرداوری شده در این مقاله را مد نظر قرار دهید.

سازه های نمایشگاهی

 


سازه های نمایشگاهی چگونه ساختاری دارند؟

سازه های نمایشگاهی با استفاده از تکنیک های مختلفی ساخته می شوند که در بین تمامی آن ها، دو مدل فراگیری بیشتری دارند. بهره گیری از اسپیس فریم ها یک روش است و استفاده از المان های چاپی پیش ساخته نظیر میز کانتر و پاپ آپ در کنار هم گزینه دیگر خواهد بود. بدیهی است که در مواردی بسته به نیاز کارفرما، چند روش کنارهم قرار می گیرند و با همکاری هم، مقاصد نمایشگاهی را پیش می برند. در مجموع، ساختار سازه نمایشگاهی هرچه که باشد، قرار است هدفی بزرگ را در دسترس قرار دهد و آن، تقویت هویت برند و افزایش و گسترش بازار هدف است.

معرفی اجزای دقیق سازه های نمایشگاهی

سازه های نمایشگاهی، از جنس سازه های موقت هستند و قرار است بسته به شرایط و خواسته های کارفرما، امکانات و قابلیت های ویژه ای ارائه دهند. گاهی سازه نمایشگاهی تنها متشکل از یک قاب اسپیس فریم است و با استفاده از چند بنر ساده در طرفین اجرا می شود، گاهی هم طیف وسیعی از تجهیزات را در بر می گیرد و ظاهری خلاقانه، منحصر به فرد و ویژه دارد. در بندهای زیر، اجزا و امکانات متنوع سازه نمایشگاهی را به شکل فهرست وار ارائه می دهیم. برای انتخاب بهره گیری از آنها، کافی است پیش از ثبت سفارش، با متخصصان حوزه سازه نمایشگاهی مشورت داشته باشید.

 


 • اسکلت سازه های نمایشگاهی؛ 

 • اولین و مهم ترین عضو سازه نمایشگاهی اسکلت کلی آن است. همانطور که ذکر شد، گاهی کار با استفاده از اسپیس فریم انجام می شود و گاهی نیاز است با بهره گیری از المان های چاپی و متغیر، نسبت به برپایی اسلکت اصلی سازه نمایشگاهی اقدام کرد؛
 • چاپ های تبلیغاتی؛ 

 • برای جذب نظر مخاطب از فواصل دور نیاز به پاپ آپ خواهد بود. برای فواصل متوسط کار با بنر استندهای معمولی نظیر رول آپ و استند ایکس پیش می رود و برای پرزنت محصول، میز کانتر در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، تشریح ویژگی های تخصصی خدمات و محصولات با استفاده از دفترچه و کاتالوگ پیش می رود و برای نمایش هنری، پوستر چاپ می شود. به طور مشابه، می توانید گونه های مختلفی از چاپ را در راستای پیاده سازی اهداف مختلف تبلیغاتی بیابید؛
 • تجهیزات کاربردی؛ 

 • میز و صندلی، بروشورهایی که از روی آن ها پرزنت را انجام می دهید و تمامی تجهیزاتی که نقش عملکردی دارند، در این دسته بندی قرار می گیرند؛
 • مولفه های تشریفاتی؛ 
 • سازه نمایشگاهی شما همانند دفتر اداری، نیاز به یک سری تشریفات دارد. آنچه برای پذیرایی و خیر مقدم از میهمانان در اختیار می گیرید، بخشی قابل توجه از همین مولفه های تشریفاتی است؛
 • المان های تزئینی؛ 

 • به عنوان مثال، نورپردازی غرفه نمایشگاهی، می تواند به عنوان یک تزیین هوشمندانه، نقشی به سزا در موفقیت فعالیت نمایشگاهی یک برند داشته باشد. یا اینکه، شما می توانید در مواردی، به جای یک بنر یا پوستر ساده، طرح را در قالب لایت باکس یا تخته شاسی و فوم برد ارائه دهید.

یک سازه نمایشگاهی درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟

حال که به شکلی فهرست وار با اجزای مختلف سازه های نمایشگاهی آشنا شدیم، بد نیست ویژگی های یک سازه نمایشگاهی درجه یک و استاندارد را از نظر بگذرانیم.

 • زیبایی، جلوه گری و جلب توجه ویژگی اصلی یک سازه نمایشگاهی موفق است؛
 • کاربرد و امکان ارائه بالای محصول، خدمات و اموری اینچنینی ویژگی دیگر است؛
 • همخوانی ظاهر و کارکرد سازه نمایشگاهی با هویت برند، ویژگی پررنگ سازه نمایشگاهی های درجه یک است؛
 • انعطاف استفاده عنصری است که می تواند در انتخاب سازه نمایشگاهی تاثیرگذاری فوق العاده بالایی داشته باشد. فرض کنید با یک بار خرید، توانایی استفاده طولانی مدت از یک سازه نمایشگاهی را داشته باشید، مطلوب نیست؟
 • دوام، وزن پایین، راحت بودن برپا سازی، سازگاری با تجهیزاتی که از قبل تهیه شده است و اموری از این دست، سایر ویژگی هایی هستند که باید آن ها را مد نظر قرار دهید.

سازه های نمایشگاهی و چاپ دیجیتال مدرن

چاپ دیجیتال مدرن در وادی سازه های نمایشگاهی و المان های به کار رفته در آن ها به صورت کاملا تخصصی عمل می کند. برنامه ارائه خدمات ما در این حوزه با مشاوره تخصصی آغاز می شود و پس از چکش کاری ایده های متفاوت در کنار کارفرما، منجر به یک برنامه اجرایی می شود. نگاه ما طراحی، تولید و تجهیز سازه های نمایشگاهی دراز مدت است و همواره می کوشیم محصولی ارائه دهیم که سالیان سال، در مقاصد و نمایشگاه های مختلف، قابلیت استفاده بهینه و مناسب داشته باشد. اگر در این باره نیاز به دریافت اطلاعاتی بیشتر دارید، کافی است با کارشناسان ما تماس برقرار کنید، ما مشتاق گپ و گفت با شما هستیم.  

 


#
انتشار : 1398/05/21
بررسی تخصصی سازه‌های نمایشگاهی

در سطرهای پیش رو، سراغ سازه های نمایشگاهی می رویم...

ادامه مطلب
#
انتشار : 1398/05/18
همه آنچه باید از استند بدانید

در این نوشته، زیر و بم چاپ استند را زیر ذره بین قرار می دهیم و هرآنچه شما به عنوان کارفرما باید درب

ادامه مطلب
#
انتشار : 1398/02/10
چگونه خدمات نمایشگاهی موثرتری برای کسب‌وکار خود دریافت کنیم؟

در این مقاله به بررسی خدمات نمایشگاهی و تاثیر آن می‌پردازیم.

ادامه مطلب