آخرین مطالب
بهترین پاپ آپ های نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟
بهترین پاپ آپ های نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟

پاپ آپ های نمایشگاهی سازه هایی نسبتا عظیم هستند که میزبانی از یک بنر را به عهده دارند.

بهترین بنر استندهای نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟
بهترین بنر استندهای نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟

در این نوشته، سراغ ویژگی های لازم برای طراحی مناسب بنر استندهای نمایشگاهی می رویم.

کدام بروشورها فروش را افزایش می دهند؟
کدام بروشورها فروش را افزایش می دهند؟

بروشور چاپی است که بین پوستر، تراکت و کاتالوگ قرار می گیرد.

یک تراکت باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟
یک تراکت باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

در تبلیغات کوتاه مدت میدانی، انتخاب اول استراتژیست ها بهره گیری از تراکت است. این چاپ معمولا در یک ص

#

ده تکنیک برای چاپ پوسترهای جذاب و دیدنی

گروه : چاپ دیجیتال
11 شهریور
تعداد بازدید :
4269 بازدید
زمان تقریبی برای مطالعه :
5 دقیقه
#

بهترین پوسترهای تهران کجا چاپ می شوند؟

پوسترها جذاب ترین گونه های چاپ هستند. کارکرد تبلیغاتی در کنار ظرفیت هنری قابلیتی ویژه به این گونه ویژه‌ی چاپ اعطا کرده که در پلتفرم‌های مشابه مشاهده نمی شود. در این نوشته، بررسی خواهیم کرد که چگونه می توان پوستری باکیفیت، جذاب و دیدنی اختیار کرد. ناگفته پیداست، محصولی که به طور حداکثری ویژگی های مطرح شده را ارائه دهد مطلوب است و آنچه فاقد مسائل مطرح شده باشد، راه به جایی نخواهد برد. اگر قصد پروموت برند یا محصولی خاص را کرده اید، مطالعه سطرهای پیش رو خالی از لطف نیست، با ما همراه باشید.

آشنایی با پوستر

اگرچه پوسترها در ابعاد متفاوت چاپ می شوند و گاهی برای ماندگاری بیشتر، در قالب چاپ تخته شاسی و فوم برد ارائه می شوند، اما واقعیت این است که تنها طرح قرارگرفته روی گلاسه است که یک پوستر را از دیگری متمایز می کند. طرح، رنگ بندی، ایده و ساختار جذاب می تواند در کسوت کمپینی جامع، تبلیغات برند را به عهده گیرد و آمار فروش را جا به جا کند. در نتیجه، در بین تمامی گونه های چاپ تبلیغاتی، بیشترین زمان، حساسیت و وسواس باید خرج پوستر و شود.

نکاتی که پوستر برنده می سازند

 • طرح پوسترهای درجه یک از هر فاصله ای به چشم می آید. شخص باید با نگریستن به طرح اجرا شده در کسری از ثانیه تیتر را ببیند، جزئیات را بخواند و مقصود نهایی از چاپ را دریافت کند. مواد لازم برای ساخت چنین پوستری یک طرح بزرگ و جذاب، جملات قصار و تاثیرگذار و کیفیت بالای پرینت است. 

چاپ پوستر

 • کانتراست وجه تمایز تمامی پوسترهای برنده است. پس زمینه با متن، رنگ با طرح و ابعاد با جنس کاغذ، همه و همه می توانند متغیر باشند و در عین حال، کلی واحد پدید آورند. در این قسمت، از تجربه ترکیب های جدید نهراسید و تا حد امکان، خوب ها را کنار هم قرار دهید. 

 • چاپ پوستر
 • اینکه پوستر در چه محلی نصب می شود، روی انتخاب بهینه سایز و البته جایگیری المان های طراحی تاثیرگذار است. یک پوستر داخلی طوری چیدمان می شود و پوسترهای خارجی، شکلی دیگر. در نتیجه، پیش از اینکه کار را به طراح سفارش دهید، آنچه شرایط ایجاب می کند را در نظر داشته باشید. هماهنگی و هارمونی طرح شما با محیط، مولفه ای نیست که بتوان ساده از کنارش عبور کرد. 

 • چاپ پوستر

 • پوستر خوب، قابلیت ارائه در مینی ورژن های مختلف را داراست. به بیان دقیق، مقیاس مورد استفاده برای طول و عرض باید به شکلی باشد که بتوان علاوه بر سایز اصلی، چند نسخه با سایزهای کوچک تر را نیز چاپ کرد و در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار داد. 

 • چاپ پوستر

 • تفاوتی ندارد که پوستر برپایه عکس بنا شود یا طراحی گرافیکی. فضا یا قاب پوستر نیاز به یک نقش اول دارد. درست همانند فیلم های سینمایی که هر شخص نقش خود را بازی می کند، در پوستر نیز نقش ها مشخص است و باید ترتیب مناسب رعایت شود. 


 • در پوسترهای جذاب، مدیریت فضا شکلی بهینه دارد. محل خالی، محل پرشده از نوشته، محل تصویر، المان های تزئینی و غیره، هر یک باید به شکلی بهینه در جای مخصوص به خود قرار گیرند. 

 • چاپ پوستر

 • پوستر باید طوری باشد که مخاطب را به عمل وا دارد. فرنگی ها به این ویژگی Call to Action می گویند و منظور همان چسباندن نان در داغی تنور است. قراردادن ایمیل، شماره تماس و پل های ارتباطی سهل الوصول ویژگی اصلی پوسترهای کاربردی است. 

 • چاپ پوستر

 • گاهی تایپوگرافی می تواند بهترین انتخاب باشد. به خصوص زمانی که بنا است پوستر یک شعار تبلیغاتی را رواج دهد، می تواند روی ظرفیت طرح های تایپوگرافی حساب کرد. 

 • چاپ پوستر

 • روش چاپ و نهایی کردن پوستر، روی اثرگذاری آن نقش دارد. کاغذ، روکش، ام دی اف، فوم برد و غیره هر یک می توانند در پروژه ای خاص به کار گرفته شوند. 

 • چاپ پوستر

 • ویژگی آخر اما، بهره گیری از ظرفیت طنز است. بیان مطالب با کمی شوخ‌طبعی، گاهی اثراتی به مراتب مطلوب تر از ماندن در قالب های جدی دارد.

چاپ پوستر


جمع بندی چاپ پوستر

کار چاپ پوستر در مجموعه چاپ دیجیتال مدرن به طور تخصصی، دقیق و استاندارد انجام می شود. آن چه در بالا بیان شد بخشی از استانداردهای بین المللی است که در طرح های ما حضور دارد. شما می توانید با تکیه بر آنها، خود به طور شخصی اقدام به طراحی کنید یا آنکه با در نظر داشتن آن ها، عیار کیفی طرح دیگران را بسنجید. نیازی به تاکید نیست که ما همیشه مشتاق شنیدن صدای شما هستیم، در نتیجه اگر سوالی دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید.


#
انتشار : 1398/06/14
یک تراکت باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

در تبلیغات کوتاه مدت میدانی، انتخاب اول استراتژیست ها بهره گیری از تراکت است. این چاپ معمولا در یک ص

ادامه مطلب
#
انتشار : 1398/06/12
چاپ دیجیتال بهترین کاتالوگ‌های تهران

کاتالوگ ها ابزالاتی هستند که هر کسب و کاری می کوشد با تکیه بر ظرفیت قابل تامل آن ها مقاصد خود در زمی

ادامه مطلب
#
انتشار : 1398/06/11
ده تکنیک برای چاپ پوسترهای جذاب و دیدنی

در این نوشته، بررسی خواهیم کرد که چگونه می توان پوستری باکیفیت، جذاب و دیدنی اختیار کرد. ناگفته پیدا

ادامه مطلب