آخرین مطالب
بهترین پاپ آپ های نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟
بهترین پاپ آپ های نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟

پاپ آپ های نمایشگاهی سازه هایی نسبتا عظیم هستند که میزبانی از یک بنر را به عهده دارند.

بهترین بنر استندهای نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟
بهترین بنر استندهای نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟

در این نوشته، سراغ ویژگی های لازم برای طراحی مناسب بنر استندهای نمایشگاهی می رویم.

کدام بروشورها فروش را افزایش می دهند؟
کدام بروشورها فروش را افزایش می دهند؟

بروشور چاپی است که بین پوستر، تراکت و کاتالوگ قرار می گیرد.

یک تراکت باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟
یک تراکت باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

در تبلیغات کوتاه مدت میدانی، انتخاب اول استراتژیست ها بهره گیری از تراکت است. این چاپ معمولا در یک ص

#

چاپ دیجیتال بهترین کاتالوگ‌های تهران

گروه : چاپ دیجیتال
12 شهریور
تعداد بازدید :
2851 بازدید
زمان تقریبی برای مطالعه :
0 دقیقه
#

کاتالوگ‌های خوب چه ویژگی‌هایی دارند؟

کاتالوگ ها ابزار آلاتی هستند که هر کسب و کاری می کوشد با تکیه بر ظرفیت قابل تامل آن ها مقاصد خود در زمینه های برندینگ و مارکتینگ را پیگیری کند. اما در هر نمایشگاه یا کمپین تبلیغاتی، تنها تعداد انگشت شماری مجموعه موفق می شوند خود را از سایرین جدا کرده و در جایگاهی ویژه قرارگیرند. باری؛ در این نوشته می کوشیم نشان دهیم یک کاتالوگ استاندارد چه ویژگی هایی دارد و بهترین کاتالوگ های تهران در کدامی چاپخانه‌های آنلاین چاپ می شوند. به خصوص اگر صاحب یک کسب و کار هستید و جاه طلب محسوب می شوید ، ما را تا انتهای این نوشته همراهی کنید.

 کاتالوگ های مدرن

کاتالوگ کتابچه ای است که در انواع مختلف چاپ می شود. سایز، جنس کاغذ و محتوای کاتالوگ یک طرف قرار دارد و طرح، قالب و چارچوب ارائه مطلب سوی دیگر معادله می ایستد. کوشش ما این است تا در این مقاله، ترندهای جدید طراحی کاتالوگ را زیر ذره بین قرار دهیم تا مشخص شود چاپ های مدرن چه ویژگی هایی دارند و کدام طرح ها چشم و سلیقه مخاطب را ارضا می کنند. به بیان دیگر، ما در چاپ دیجیتال مدرن به عنوان مرجع اصلی چاپ دیجیتال، همواره می کوشیم تا استانداردهای زیر را رعایت کنیم و همین امر، بهترین کاتالوگ های تهران را از زیر دستگاه های چاپ ما بیرون می کشاند. البته، این تکنیک ها انحصاری نیستند و هر مجموعه ای می تواند با بهره گیری از آن ها، کار درجه یک تولید کند. در نتیجه، اگر همکار هستید، بندهای زیر را به کار بگیرید و اگر قصد سفارش دارید، اطمینان حاصل کنید طرح پیشنهادی چاپخانه مورد نظر مطابق با مسائل زیر چکش کاری شده است.  

ویژگی های طراحی کاتالوگ های محبوب

 • امروزه بهره گیری از رنگ های شاد و پرانرژی رواج بالایی دارد. دیگر کسی اصطلاح "رنگ جیغ" را استفاده نمی کند و هر کاتالوگی باید بکوشد با استفاده از رنگ چشم مخاطب را در کسری از ثانیه ثبت و ضبط کند. 

 • چاپ کاتالوگ

 • کاتالوگ های مدرن ابایی از ترویج طرح و زندگی مدرن ندارند (Modern lifestyle). مخاطب دوست دارد سبک زندگی خود یا آنچه در ذهن دارد را در قالب تصاویر مشاهده کند. در نتیجه، محافظه کاری افراطی در زمینه طراحی و چاپ کاتالوگ راه به جایی نخواهد برد و ریسک و بلندپروازی مولفه های مطلوب هستند. 

 • چاپ کاتالوگ

 • یکی از ترندهای مهم طراحی کاتالوگ که در طراحی سایت، بروشور، پوستر و غیره هم به وضوح قابل مشاهده است، بهره گیری از ظرفیت طرح های فلت است. رنگ های فلت دسته بندی مشخصی دارند و چیدمان وسایل در قاب تصویر، از
 • اصول مشخصی پیروی می کند. 
 • چاپ کاتالوگ

 • ترکیب عکس و طراحی در بسیاری موارد بهترین نتیجه ها را در پی دارد. یک برند لباس را تصور کنید، پس زمینه فلت در کنار تصویر مدل و چند المان تزئینی می تواند کاتالوگی جذاب بسازد. 

 • چاپ کاتالوگ

 • تمرکز روی مدل و انسان حاضر در تصویر هم تکنیکی است که در بسیاری موارد جواب می دهد. در نتیجه، بعضی مواقع حضور یک عکاس چیره دست از طراح خلاق بیشتر به کار می آید. 
 • القای حالت دستنویس نیز می تواند روح کاتالوگ را تقویت کرده و راحت تر با مخاطب ارتباط بسازد. یک فونت مناسب و پس زمینه خاکی، ترکیبی است که به طور عمده مورد استفاده است. 

 • چاپ کاتالوگ

 • در آخر باید به مولفه تجربه گرایی اشاره کنیم. اکثریت قریب به اتفاق کاتالوگ های معروف از دل یک تجربه شخصی بیرون می آیند و چشم بازار را به خود معطوف می سازند. در نتیجه، همواره به تجارب و طرح های خلاقانه، تجربی و جدید
 • روی خوش نشان دهید.

جمع بندی کاتالوگ

بندهای بالا ویژگی هایی هستند که می توانند کاتالوگ های استاندارد، محبوب و جذاب بسازند. ما در چاپ دیجیتال مدرن بسته به شرایط آن ها را مورد استفاده قرار می دهیم و همواره می کوشیم برای هر مشتری، بهترین انتخاب ممکن را داشته باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره، خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید و ما را مهمان صدای گرمتان کنید.  

منبع:

https://www.publitas.com/blog/7-catalog-design-trends-to-use-in-2018/

 


#
انتشار : 1398/06/14
یک تراکت باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

در تبلیغات کوتاه مدت میدانی، انتخاب اول استراتژیست ها بهره گیری از تراکت است. این چاپ معمولا در یک ص

ادامه مطلب
#
انتشار : 1398/06/12
چاپ دیجیتال بهترین کاتالوگ‌های تهران

کاتالوگ ها ابزالاتی هستند که هر کسب و کاری می کوشد با تکیه بر ظرفیت قابل تامل آن ها مقاصد خود در زمی

ادامه مطلب
#
انتشار : 1398/06/11
ده تکنیک برای چاپ پوسترهای جذاب و دیدنی

در این نوشته، بررسی خواهیم کرد که چگونه می توان پوستری باکیفیت، جذاب و دیدنی اختیار کرد. ناگفته پیدا

ادامه مطلب