آخرین مطالب
بهترین پاپ آپ های نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟
بهترین پاپ آپ های نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟

پاپ آپ های نمایشگاهی سازه هایی نسبتا عظیم هستند که میزبانی از یک بنر را به عهده دارند.

کدام بروشورها فروش را افزایش می دهند؟
کدام بروشورها فروش را افزایش می دهند؟

بروشور چاپی است که بین پوستر، تراکت و کاتالوگ قرار می گیرد.

یک تراکت باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟
یک تراکت باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

در تبلیغات کوتاه مدت میدانی، انتخاب اول استراتژیست ها بهره گیری از تراکت است. این چاپ معمولا در یک ص

چاپ دیجیتال بهترین کاتالوگ‌های تهران
چاپ دیجیتال بهترین کاتالوگ‌های تهران

کاتالوگ ها ابزالاتی هستند که هر کسب و کاری می کوشد با تکیه بر ظرفیت قابل تامل آن ها مقاصد خود در زمی

#

بهترین بنر استندهای نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟

گروه : سازه های نمایشگاهی
16 شهریور
تعداد بازدید :
6472 بازدید
زمان تقریبی برای مطالعه :
0 دقیقه
#

طراحی بنر استند در چاپ دیجیتال مدرن

 

فارغ از اینکه کسب و کار شما چه حجمی دارد و در چه حوزه ای پیش می رود، بنر استندها می توانند به شکلی قابل توجه، در جهت پیشبرد اهداف برندینگ و مارکتینگ، تاثیرگذاری فوق العاده ای داشته باشند. هرچند که مانند تمامی ابزارآلات دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی سنتی، این چاپ ها نیز برای عملکرد صحیح و بهینه درچارچوب و ملزوماتی متقن عمل می کنند. در این نوشته، سراغ ویژگی های لازم برای طراحی مناسب بنر استندهای نمایشگاهی می رویم. اگر قصد توسعه کسب و کار یا شرکت در نمایشگاه و همایشی خاص را کرده اید، همراهی ما در سطرهای پیش رو خالی از لطف نخواهد بود.

 تاثیرگذاری بنر استند به چه علت است؟

پیش از آنکه سراغ تکنیک های طراحی بنر استندهای کاربردی باشیم، بد نیست ذیل سه بند، تاثیرگذاری و ویژگی های منحصر به فرد این گونه های چاپ را از نظر بگذرانیم.

  • تنوع؛ شما در هر فضایی امکان استفاده از استند را دارید. کنار درب ورودی سالن، در اتاق مدیر عامل، همراه با سازه و غرفه نمایشگاهی و غیره.
  • ماندگاری؛ اگر در طراحی و سفارش استند بنر دوراندیشی لازم انجام شود، می توان برای سالیان متمادی از این گونه های تبلیغاتی بهره گرفت. به فرض مثال شما روی یک بنر مقدم میهمانان را گرامی می دارید یا محصول و خدماتی خاص را معرفی می کنید. مادامی که شما هستید، آن بنر نیز می تواند کارکرد داشته باشد.
  • انعطاف؛ از سایز طراحی گرفته تا رنگ های مورد استفاده، هیچ المانی بهره گیری از بنرها را محدود نمی کند. شما می توانید در اوج انعطاف، بسته به شرایط، محصول مورد نیاز خود را طراحی کرده و به چاپ برسانید.

تکنیک های کاربردی برای طراحی استند بنرهای برنده

اگر دوست دارید چاپ شما حداکثر بهره وری خود را داشته باشد و بهینه عمل کند، باید مواردی مشخص را در پروسه طراحی رعایت کنید. بندهای زیر خلاصه ای هستند از استانداردهایی که در اثر تجربه اپراتورهای متخصص چاپ دیجیتال مدرن به دست آمده است.

  • ارتباط مخاطب با استند بنر باید مصداق عشق در یک نگاه باشد. به بیان دقیق تر، باید طوری طراحی کنید که مخاطب تنها با یک نظر، یک دل نه هزار دل، عاشق نوشته، عکس، گرافیک و فضاسازی بنر شود؛
  • شما در استند بنر به جز تیتر یا عنوان اصلی، نهایتا مجاز به استفاده از سه خط فرعی و توصیفی خواهید بود. باید توجه داشت که تمامی کلمات، مثل زنجیر به هم متصل باشند و در جهت پیشبرد اهداف کلی مارکتینگ حرکت کنند؛
  • فرنگی ها می گویند Less is more و اگر ما بخواهیم معادل سازی کنیم می توانیم بگوییم "هرچه کمتر بهتر." منظور این است که طراحی بنر، باید طوری اقدام شود که چکیده، عصاره یا مخلص کلام را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار مخاطب قرار دهد؛
  • اهمیت بنر از بالا به پایین کاهش می یابد. در نتیجه اگر شعار یا طرحی خاص دارید که بناست زیر ذره بین قرارگیرد، حتما آن را در نیمه بالایی استند بنر قرار دهید؛
  • رنگ بندی، بهره گیری از المان های گرافیکی به صورت حرفه ای، قراردادن راه های ارتباطی سهل الوصول و مجموعه عواملی از این دست، دیگر مولفه هایی هستند که یک استند بنر برنده می سازند.

جمع بندی استند بنر و چاپ دیجیتال مدرن

در نوشته حاضر، کمی از اهمیت و کارکرد استند بنرها گفتیم. تنوع، ماندگاری و انعطاف استفاده ویژگی اصلی این گونه های چاپ بودند. در گام بعدی، مجموعه عواملی که ظرفیت این محصولات را به طور حداکثری آزاد می کند برشمرده شد و در نهایت، به سطر فعلی، یا همان جمع بندی می رسیم. اگر بخواهیم صداقت را به تواضع ترجیح دهیم، باید بگوییم که مجموعه چاپخانه های آنلاین انگشت شماری در سطح ایران با ذات طراحی دیجیتال و چاپ محصولاتی مانند بنر آشنایی کامل دارند و یکی از آن ها ما هستیم. از این رو، اگر به دنبال سطح کیفی بالا در بازه قیمت های اقتصادی هستید، خوشحال می شویم که میزبان صدای گرمتان باشیم، همین حالا با ما ارتباط بگیرید.

منبع:

https://www.colourgraphics.com/blog/7-design-tips-effective-banner-stand/

  


#
انتشار : 1398/06/17
بهترین پاپ آپ های نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟

پاپ آپ های نمایشگاهی سازه هایی نسبتا عظیم هستند که میزبانی از یک بنر را به عهده دارند.

ادامه مطلب
#
انتشار : 1398/06/16
بهترین بنر استندهای نمایشگاهی چگونه طراحی می‌شوند؟

در این نوشته، سراغ ویژگی های لازم برای طراحی مناسب بنر استندهای نمایشگاهی می رویم.

ادامه مطلب
#
انتشار : 1398/05/21
بررسی تخصصی سازه‌های نمایشگاهی

در سطرهای پیش رو، سراغ سازه های نمایشگاهی می رویم...

ادامه مطلب