راهنمای ارسال فایل و سفارش آنلاین

ثبت‌نام

برای سفارش آنلاین در چاپ دیجیتال مدرن ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید برای این کار روی لینک ورود/ثبت‌نام  در بالای صفحه کلید کنید و در بخش عضویت در سایت اطلاعات خود را به صورت کامل تکمیل نمایید.بعد از کلیک روی عضویت در سایت در صورتی که اطلاعات وارد شده خطایی نداشته باشد یک پیام حاوی کدتایید برای شما ارسال می‌شود که برای فعال سازی حساب خود باید آن را در کادر نمایش داده شده وارد کنید.

بعد از تایید شماره موبایل، حساب شما فعال شده و می‌توانید تمامی سفارش‌های چاپی خود را به صورت غیرحضوری برای ما ارسال کرده و مراحل چاپ را از طریق سایت پیگیری نمایید.

ثبت سفارش

برای شروع سفارش ابتدا باید محصول مورد نظر خود را از بخش‌های متفاوت چاپ مدرن انتخاب کنید، برای پیدا کردن سریع محصول می‌توانید در کادر جستجوی بالای صفحه نام محصول را تایپ کنید و کلید اینتر را بزنید.

 بعد از انتخاب محصول مورد نظر صفحه زیر نمایش داده می‌شود.
در بخش ثبت سفارش می‌توانید سفارش خود را ثبت نمایید و در بخش توضیحات محصول و ویدئوهای آموزشی اطلاعات کامل‌تری از محصول مورد نظر کسب کنید و در بخش نظرات کاربران نظرات ثبت شده دیگر کاربران را مشاهده و یا نظر خود را درباره‌ی این محصول قبل و بعد از سفارش ثبت نمایید.

 


دقت داشته باشد در هنگام ثبت سفارش باید تمامی فیلدها توسط کاربر انتخاب شود، بعد از انتخاب تمامی فیلدها قیمت و زمان تحویل نمایش داده می‌شود. اگر برای یک محصول تمامی فیلدها تکمیل شود و قیمت نمایش داده نشود می‌تواند به دو دلیل زیر باشد.

 • 1- محصول در انبار موجود نیست.

 • 2- امکان سفارش دادن این حالت خاص وجود ندارد.

 

اگر سفارش شما توضیح خاصی دارد می‌توانید از بخش توضیحات سفارش، توضیحات را برای همکاران ما ارسال نمایید.

برای هر محصول فایل PDF راهنمای محصول آماده شده که می‌توانید از دانلود فایل راهنمای محصول آن‌‌را دانلود کنید.

در پایان باید فایل خود را آپلود کرده و روی دکمه افزودن به سبد کلید نمایید.

شما می‌توانید سفارشات متفاوت خود را در یک سبد ثبت کرده و یکجا برای ما ارسال کنید. در صورتی که سفارش خود را در سایت پیدا نکردید و یا سفارش خاصی دارید، می‌توانید سفارش خود را از بخش سفارشات غیراستاندارد انجام دهید. 
توجه داشته باشد که در گروه سفارشات غیراستاندارد بعد از ثبت سفارش، در ابتدا قیمت و زمان تحویل مشخص نیست و امکان ثبت نهایی فاکتور وجود ندارد. همکاران ما سفارش شما را بررسی کرده و قیمت و زمان تحویل را برای شما ارسال می‌کنند و بعد از مشخص شدن قیمت، پیامک برای شما ارسال می‌شود و می‌توانید سفارش خود را ثبت نهایی و پرداخت کنید.

ثبت نهایی و پرداخت سفارش


 • 1-برای ثبت نهایی سبد خرید، ابتدا باید نحوه‌ی دریافت سفارش را مشخص کنید و برای ارسال سفارش آدرس گیرنده را اضافه نمایید.
 • 2-برای پرداخت مبلغ نهایی فاکتور می‌توانید از روش پرداخت آنلاین و یا پرداخت از حساب کاربری ( در صورتی که حساب شما شارژ داشته باشد ) استفاده نمایید.
 • 3-در صورتی که نیاز دارید با سفارش شما فاکتور نیز ارسال شود دریافت فاکتور را انتخاب کنید.
 • 4-در کادر ثبت اطلاعات پرداخت می‌توانید توضیحات تکمیلی پرداخت و سفارش را برای ما ارسال نمایید.

بعد از تکمیل تمامی گزینه‌ها روی دکمه ثبت نهایی و پرداخت سفارش کلید نمایید تا سفارش شما برای ما ارسال شود.


 

بعد از تایید پرداخت، پیامک تایید برای شما ارسال می‌شود و  وضعیت سبد  خرید  به مرحله شروع به کار  تغییر می‌کند. همچنین برای پیگیری سفارش می‌توانید از منوی سفارشات در پروفایل کاربری خود مراحل سفارش را پیگیری نمایید، علاوه براین، تغییر مراحل از طریق پیامک به اطلاع شما می‌رسد.

راهنمای پیگیری سفارش


 • #
  تضمین کیفیت

  کلیه خدمات ارائه شده کاملا تضمین شده ارائه می گردد .

 • #
  تحویل سراسری

  سفارش خود را از هر کجای ایران برای ما ارسال کنید !

 • #
  محاسبه آنلاین

  قیمت سفارش خود را بصورت آنلاین محاسبه و برآورد نمایید .

 • #
  قیمت مناسب

  ایده آل ترین قیمت های چاپی را از ما بخواهید .

 • #
  پذیرش 24 ساعته

  سفارشات خود را در هر لحظه از شبانه روز برای ما ارسال کنید ...

 • #
  ضمانت رضایت

  با اولین خرید از ما ، مشتری دائم ما خواهید شد ، امتحان کنید ...