صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

پوستر

حداکثر طول :5000 سانتیمتر

حداکثر عرض :100 سانتیمتر

روکش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

ثبت سفارش پوستر 

سفارش پوستر در سایت ما با قیمتی مناسب و ارسال سریع برای شما انجام می‌شود. برای سفارش پوستر به قسمت ثبت سفارش سایت چاپ دیجیتال مدرن مراجعه کنید. پس از انتخاب نوع روکش و تعداد، طرح پوستر خود را با مشخصات زیر در سایت به ثبت برسانید:

  • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
  • پسوند فایل: Tiff
  • رزولوشن فایل: 300dpi

طراحی مناسب پوستر برای ایجاد یک تبلیغ درست‌وحسابی در صنعت کسب‌وکار بسیار مهم است. هنگام طراحی پوستر سعی کنید از رنگ‌های متفاوتی استفاده کنید‌. همچنین، برای دیده شدن پوستر بهتر است از فونت‌های جذاب و بزرگ برای جذب مشتری بهره ببرید.

پوستر یکی دیگر از ابزارهای مهم تبلیغاتی در مکان‌های مختلف است. پوستر برگه‌های نسبتا بزرگی است که برای اطلاع رسانی و نشان دادن موضوعی و رویدادهای مهم چاپ می‌شوند. استفاده از پوستر باعث می‌شود که تبلیغ شما در بعد بزرگ‌تری نسبت به تراکت، بروشور و کاتالوگ‌ها دیده شود. این وسیله بیش‌تر در مکان‌های شلوغ نصب می‌گردد تا جذب مشتری بهتری صورت گیرد. پوستر با اندازه 90*60 یکی از ابزار تبلیغاتی است که تمام کسب‌و‌کار و برند‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند.

ویژگی‌های پوستر

این پوستر در انواع کاغذهای گلاسه، کتد، فتوگلاسه و روکش لمینت در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد. کاغذ گلاسه کاغذی صاف و براق مناسب برای چاپ پوستر است. روی این پوستر ر‌نگ‌های طراحی درخشان‌تر و شفاف‌تر به‌نظر می‌رسند. کاغذ کتد از سطحی مات و جاذب رنگ برخوردار است. این نوع کاغذ برای چاپ تصویر‌هایی با رنگ‌های زنده بسیار مناسب است.

کاغذ فتو گلاسه نوعی کاغذ با کیفیت بالا است که از ژلاتین به عنوان روکش آن استفاده می‌کنند. کیفیت منحصربه‌فرد آن باعث می‌شود طرح‌ها و رنگ‌های چاپی روی آن جذاب‌تر و با وضوح بالایی دیده شوند.

اگر پوستر‌ را در مکان عمومی و قابل لمس قرار می‌دهید بهتر است از روکش مات استفاده کنید. روکش براق باعث وضوح بیش‌تر اثر انگشت خواهد شد. در سایت چاپ دیجیتال مدرن شما می‌توانید یکی از گزینه‌های زیر را برای روکش پوستر سفارشی خود انتخاب کنید.

  • بدون روکش
  • روکش لمینت از نوع براق
  • روکش لمینت از نوع مات

اگر می‌خواهید پوستر خود را زیر شیشه قاب کنید بهتر است از روکش مات استفاده کنید‌ تا هنگام برخورد نور با شیشه، پوستر با وضوح بیش‌تری دیده شود.

کاربرد پوستر

پوستر در مکان‌های مختلفی مثل نمایشگاه‌ها، همایش‌های مهم و رویدادها  به‌عنوان‌ جذب کننده مشتری از طریق تبلیغات استفاده می‌شود. استفاده از پوستر در نمایشگاه‌‌ سبب دیده شدن بیش‌تر غرفه نمایشگاهی شده و برای برند‌های مختلف مناسب است. بیش‌تر غرفه داران نمایشگاه با چاپ پوستر و قرار دادن روی تخته شاسی باعث بهتر دیده شدن غرفه خود می‌شوند. شما می‌توانید علاوه‌بر سفارش پوستر با طرح دلخواه، یک شاسی با اندازه مناسب برای قرار دادن روی میزکار یا نصب روی دیوار سفارش دهید.

علاوه‌براین، شما می‌توانید برای داشتن فضایی تجاری در نمایشگاه و محل‌کار از پوسترهایی با طرح‌های دلخواه استفاده کنید. پوسترهایی که با طرح و لوگو شرکت یا کسب‌وکار شما بیش‌تر مطابقت داشته باشد، نسبت به پوستر‌های طرح‌ عادی برای جلب توجه مشتری بهتر عمل می‌کند.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال