صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

کارت ویزیت لمینت براق

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

خدمات پس از چاپ

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

برای نتیجه بهتر گرفتن از سفارشات آنلاین خود بهتر است که نوع فایل ارسالی شما از کیفیت لازم برخوردار باشد. اگر نتوانید فایل را به‌درستی بارگذاری کنید، سفارش مطلوبی را نخواهید داشت. به‌همین‌دلیل موارد زیر را مدنظر قرار دهید.

  • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
  • پسوند فایل: .Tiff
  • رزولوشن فایل: 300dpi

دقت داشته باشید که تمامی نوشته‌ها و مطالبی که از اهمیت بیشتری برخوردارند، صحیحی و خوانا باشند. تغییرات لازم را برای نوشته‌های روی کارت قبل از بارگذاری و ارسال سفارش انجام دهید. در واقع فونت‌های خیلی نازک چندان قابل دیدن روی کارت نخواهد بود. به‌همین دلیل فونتی مناسب را انتخاب کنید..

 

زمانی‌که به‌دنبال چاپ کردن کارت ویزیتی مستحکم و با کیفیت هستید، بهترین انتخاب کارت ویزیت لمینت براق است. دغدغه‌ جذاب نبودن کارت ویزیت را می‌توانید خیلی راحت با کارت ویزیت لمینت براق برطرف کنید. در واقع چاپ دیجیتال مدرن این شانس را به شما می‌دهد که با این کارت موثرترین نوع تبلیغات را تجربه کنید.

در شرایط مختلفی نیاز دارید تا برای کار خود تبلیغاتی را انجام دهید که در عین سادگی، به جذب مشتری کمک کند. چاپ دیجیتال مدرن با استفاده از دستگاه‌های مجهز خود بهترین کارت ویزیت لمینت براق را ارائه می‌کند. کاربردی که برای شما دارد، بیشتر از انتظار خواهد بود. در واقع برای تبلیغات گسترده و در ابعاد کوچک می‌توانید گزینه جالب کارت ویزیت لمینت براق را انتخاب کنید.

به‌دلیل براق بودن این کارت مشتریان تمایل بیشتری برای آشنایی با فعالیت‌های شما ایجاد می‌شود. اگر شرکت شما مشتریان حساس و ریزبینی دارد، نباید تردید کنید؛ زیرا درخشندگی کارت ویزیت لمینت براق مجذوب‌کننده است.

جنس کارت ویزیت لمینت براق

از ویژگی‌های منحصربه‌فردی که در چاپ دیجیتال کارت ویزیت لمینت براق مشاهده می‌کنید، جنس آن است. چاپ دیجیتال مدرن برای ارائه کارت ویزیتی مرغوب‌تر از گلاسه مات استفاده می‌کند. در واقع گلاسه را در لایه میانی کارت ویزیت لمینت براق به‌کار می‌برند. به‌علاوه استقامت کارت ویزیت لمینت براق در برابر هر نوع ضربه، تا خوردگی و شکستگی از جمله موفقیت‌های آن است. همین موضوع دلیلی برای ماندگاری این نوع کارت ویزیت محسوب می‌شود.

ویژگی‌های فنی کارت ویزیت لمینت براق

یکی از مطالبی که در انتخاب مشتریان برای خرید محصولات تاثیر زیادی دارد، کارت ویزیتی است که دریافت می‌کنند. هر اندازه که کارت ویزیت جذاب‌تر باشد، حس بهتری را برای تبلیغات ایجاد خواهد کرد. به‌همین‌دلیل تاثیرگذاری کارت ویزیت لمینت براق چشم‌گیر است.

  • نوع برش لبه‌های کارت: دورگرد و ساده
  • ابعاد کارت برای چاپ: متفاوت است و نیاز به هماهنگی با پشتیبانی قبل از چاپ دارد.
  • گرم کاغذ: 250 یا 300 گرم
  • نوع لمینت: طلاکوب، ویزیتی، موج، نقره کوب، معمولی

همچنین اگر بخواهید طراحی‌ روی کارت ویزیت لمینت براق توسط تیم و تجهیزات حرفه‌ای انجام می‌شود. چاپ دیجیتال مدرن باتوجه‌به حرفه مشتریان خود طراحی‌ها را انجام می‌دهد. متخصصان در بخش طراحی کاملا به جزئیات مهم برای شما را در نظر خواهند گرفت.

مراحل سفارش کارت ویزیت لمینت براق

برای این‌که بتوانید از محصولات با کیفیت چاپ دیجیتال مدرن بهره ببرید، امکان سفارش آنلاین برای شما وجود دارد. امکانات و تجربه 25 ساله‌ای که این چاپخانه دارد، تضمینی برای دریافت بهترین کارت ویزیت خواهد بود. هر نوع تغییری که نیاز است را درخواست دهید و در کمترین زمان، خاص‌ترین سفارش را دریافت کنید.

برای سفارش دادن کارت ویزیت لمینت براق می‌توانید گزینه‌های تعداد، دورو یا یک رو بودن کارت را مشخص کنید. به‌علاوه امکان تعیین کردن نوع برش خوردن لبه‌ها را نیز دارید. پس از انتخاب کردن گزینه‌های موجود و چک کردن آن‌ها فایل موارد مورد نیاز خود را بارگذاری کنید. اگر از تمامی مراحل مطمئن هستید، پیش نمایش را مطالعه کنید و در نهایت تسویه حساب را انجام دهید.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال