صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

پاکت ملخی با چاپ یکرو

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

ثبت سفارش پاکت ملخی

برای ثبت سفارش چاپ پاکت ملخی پرینت یکرو به قسمت ثبت سفارش سایت مراجعه کنید. توجه کنید که حداقل تعداد‌های سفارشی برای پاکت ۵۰ عدد است. پس از انتخاب تعداد مدنظر در قسمت بارگذاری فایل طرح پشت کارت خود را با مشخصات زیر در سایت ثبت کنید:

  • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
  • پسوند فایل: Tiff
  • رزولوشن فایل: 300dpi

پاکت یک بسته‌بندی کاربردی برای حمل اسناد در اندازه‌های مختلف کاغذ است. این بسته‌بندی مناسب از مواد صاف و نازک ساخته می‌شود. پاکت به گونه‌ای طراحی می‌شود که یک شیء مسطح مثل نامه، کارت یا کاغذ در آن جای بگیرد. یکی از انواع مختلف پاکت‌ها، پاکت‌های ملخی هستند که در حالت استاندارد در ابعاد 11*22 تولید می‌شوند. این پاکت‌ها در رنگ‌ها و طرح‌های گوناگونی یافت می‌شوند. چاپ دیجیتال مدرن با چاپ پاکت ملخی با پرینت یکرو توانسته به نیاز بسیاری از مشتریان عزیز در پی سفارش پاکت ملخی پاسخگو باشد.

ویژگی‌های پاکت ملخی

پاکت‌های ملخی در بسیاری از تبلیغات‌های کسب‌وکارها استفاده می‌شود. شکل، اندازه و طرح پاکت می‌تواند برای کاربران تاثیرگذار باشد. همچنین، تفاوت زیادی در میزان پاسخ‌دهی به سند یا نامه ارسال شده درون پاکت داشته باشند. جنس پاکت از مواد پلاستیکی مقاوم ساخته شده است که در برابر خش و آب مقاوم هستند. پلاستیک پاکت نامه‌های ملخی انعطاف پذیر است. استفاده از پاکت برای حمل اسناد مهم موجب می‌شود که از محتویات داخل پاکت محافظت شود و بسته‌بندی شما سالم به مقصد برسد.

کاربردهای پاکت ملخی

انتخاب پاکت مناسب مهم است؛ زیرا اگر پاکت نامه از نظر سایز و خصوصیات دیگر صحیح نباشد، شرکت‌ها و افراد نامه‌های داخل پاکت را باز نخواهند کرد. پاکت تمیز با سایز مناسب و حرفه‌ای گیرنده را مشتاق می‌کند که پاکت را باز کرده و محتویات ارسال شده را بررسی کند. پاکت ملخی را می‌توانید در محل کار، خانه یا کلاس استفاده کنید تا اسناد و مدارک شما سالم بمانند.

هنگامی‌که شرکتی اسناد خود را داخل پاکت ملخی مناسب با طرح مرتبط به شرکت برای افراد گیرنده ارسال کند، فرد اشتیاق زیادی به باز کردن پاکت و مطالعه اسناد ارسال شده خواهد داشت. از طرفی، اعتماد بیش‌تری به فرد ارسال کننده می‌کند و به ارسال نامه او پاسخ‌گو خواهد بود.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال