صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

بنر ایرانی

حداکثر طول :50000 سانتیمتر

حداکثر عرض :300 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

نکات مربوط به فایل طراحی

ارسال یک فایل با کیفیت باعث می‌شود تا شما بتوانید از دریافت سفارش لذت ببرید. همچنین برای حذف کردن اشتباهات حین ذخیره کردن فایل موارد زیر آورده شده است.

  • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
  • پسوند فایل: .Tiff
  • رزولوشن فایل: 300dpi

اگر برای انتخاب فونت و طرح روی بنر نیاز به کمک دارید، بهتر است از کارشناسان مشورت بگیرید. این موضوع باعث می‌شود تا نتایج بهتری از چاپ به‌دست آورید.

اطلاع‌رسانی برای اتفاقات خوب و بد نیاز به ابزاری دارد که پاسخگوی این موارد باشد. در واقع استفاده کردن از بنر ایرانی یکی از روش‌هایی است که مورد قبول افراد زیادی قرار دارد. با‌توجه‌به تاثیری که بنر در ذهن مخاطب می‌گذارد برای بسیاری از مواقع کاربردی خواهد بود. با در نظر گرفتن مطلوب بودن بنر برای برقراری ارتباط موثر با مخاطب نیاز به دقت در سفارش آن است.

کاربرد و توجه کردن به هزینه‌های این نوع بنر اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می‌دهد. به‌همین‌‌دلیل برای رسیدن به اهداف متنوع در چاپ بنر این مقاله مفید خواهد بود.

کاربرد بنر ایرانی

استفاده کردن از یک محصول چاپی که از فاصله دور نیز قابل رویت باشد، اهمیت زیادی خواهد داشت. در واقع کیفیتی که بنر ایرانی برای بسیاری از موارد مورد نیاز در چاپ دارد از امتیازات آن محسوب می‌شود. همچنین با در نظر گرفتن یک چاپخانه مجهز بسیاری از دغدغه‌های سفارش از بین می‌رود. به‌همین‌منظور برای آشنایی بیشتر شما نسبت‌به کاربردهای بنر مورد نظر در ادامه به آن پرداخته‌ایم.

  • مورد استفاده در تسلیت‌ها
  • به‌کار گرفتن در پرتابل‌ها
  • استفاده کردن برای لمپست‌ها

زمانی‌که در یک‌‌سری مناسبت‌ها نیاز به ارائه کردن متن و طراحی باشد، خیلی راحت بنرهای موجود قابل استفاده هستند. همچنین شما برای سرعت بخشیدن به روند چاپی بهتر است که متن‌های مورد نظر را از قبل آماده کرده باشید. اگر نیاز به طرح خاصی باشد باید آن را در اختیار چاپخانه قرار دهید. در واقع این موضوع باعث خواهد شد تا کیفیت چاپ برای بنر ایرانی بیشتر گردد.

هزینه بنر ایرانی

برای این‌که بتوانید به اهداف خود در چاپ یک برند دست یابید باید هزینه‌های آن را در نظر داشته باشید. اگر مطلبی نیاز به رنگ خاصی دارد یا چاپ برای دو طرف بنر ایرانی نیاز است، هزینه تغییر می‌کند. در واقع هر نکته‌ای که به یک بنر اضافه شود، باعث ایجاد قیمت‌های مختلف در سفارش چاپی خواهد شد.

با در نظر گرفتن ابعادهای مختلف و استفاده بیشتر از بنر شما باید پرداخت بیشتری را در نظر بگیرید. همچنین قرار دادن عکس در بنرهای تسلیت به‌دلیل استفاده از تجهیزات به‌روز باعث می‌شود تا قیمت نهایی بنر بیشتر گردد. همین موضوع باعث خواهد شد تا شما قبل از سفارش به نکات مهم توجه کنید.

مراحل ثبت سفارش بنر ایرانی

برای داشتن یک سفارش چاپی با کیفیت باید بتوانید در سایت ثبت بدون ایرادی را انجام دهید. در واقع ماندگاری برای یک محصول چاپی را می‌توانید از نوع سایت متوجه شوید. به‌همین‌دلیل سفارشاتی که آنلاین صورت خواهند گرفت نیز از مرغوبیت بالایی برخوردار هستند.

در حین ثبت کردن سفارش برای بنر ایرانی بهتر است که به تعداد دقیق آن اشاره کنید. در واقع این موضوع باعث خواهد شد تا زمان دقیق دریافت بنر کاملا مشخص گردد. همچنین در نظر گرفتن مطالب و متن مورد نظر در ثبت کردن سفارشان از اهمیت زیادی برخوردار است. به‌همین‌دلیل قبل از پرداخت هزینه از پیش نمایش موجود استفاده کنید؛ زیرا تغییرات بعد از تسویه مالی هزینه‌بر خواهد بود.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال