صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

پاپ آپ 3 * 3

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

انتخاب کالا

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

ثبت سفارش پاپ آپ

برای سفارش پاپ آپ در قسمت ثبت سفارش سایت تعداد و نوع چاپ سازه را انتخاب کنید. پاپ آپ 3*3 دارای 4 لت با ابعاد 230 × 350 قابل سفارش است. چاپ پاپ آپ در دو نوع پلات لمینت مات با سازه و پلات لمینت بدون سازه صورت می‌گیرد. اگر قبلا از سایت ما خریداری کرده‌اید می‌توانید تنها چاپ آن را سفارش دهید. در بارگذاری فایل سفارش خود را با مشخصات زیر ثبت کنید:

 • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
 • پسوند فایل: Tiff
 • رزولوشن فایل: 300dpi

نکته مهم در طراحی محصول انتخاب محل دقیق لوگو است. پاپ آپ مثل پازل به صورت تکه تکه اضافه می‌شود. برای این‌که تکه اول و آخر پاپ آپ در منحنی می‌افتد، بهتر است که از نوشته و تلفن در تکه‌های آخر و اول استفاده نکنید.

بهره‌بندی از سازه‌های نمایشگاه تبلیغاتی در جذب مشتری برای کسب‌وکار بسیار اهمیت دارد. در مواقعی برای تبلیغات نمایشگاه نیاز به یک سازه نمایشگاهی دارید؛ اما فرصت شما برای تولید آن کم است. پاپ آپ برای تبلیغات در نمایشگاه‌ها راهی ساده، کم هزینه و سریع است. با پاپ آپ 3*3 می‌توانید در غرفه نمایشگاه خود تبلیغ مناسبی داشته باشید.

ویژگی‌های پاپ آپ

پاپ آپ با داشتن ویژگی‌های زیر یکی از سازه‌های نمایشگاهی محبوب برای تبلیغات است:

 • مساحت مناسب برای تبلیغات
 • سازه‌ مناسب برای عکاسی و فیلم‌برداری
 • هزینه مناسب برای کار تبلیغ
 • دوام و ماندگاری بالا
 • قابلیت تعویض طرح پاپ آپ در شرایط مختلف
 • راحتی کار در برپا کردن و جمع کردن

این سازه‌ها در دو صورت تخت و منحنی قابل سفارش هستند. به علت این‌که نیازی به دیوار برای اتصال ندارند، یک فضای اختصاصی مناسبی را برای شما تشکیل خواهند داد. همچنین، جمع و جور بودن پاپ آپ باعث می‌شود که بتوانید در یک فضای کوچک مثل کیف آن را نگه دارید. ارتفاع این پاپ آپ 2 متر و 20 سانتی‌متر است. این ویژگی باعث می‌شود به‌راحتی جلوی آن عکاسی کرده و از آن به‌عنوان لوگو وال استفاده کنید.

کاربرد پاپ آپ

یکی از کاربردهای این سازه قابلیت تعویض طرح آن است. قبلاً از سایت ما پاپ آپ سفارش دادید می‌توانید برای طرح تعویض آن برای سفارش اقدام کنید. استند پاپ آپ به صورت متحرک است. بنابراین، می‌توانید در موقعیت‌های مختلف سایز آن را تغییر دهید. برای عکاسی جلوی برند یکی از گزینه‌های مناسب پاپ آپ است. همچنین، در نصب این پاپ آپ‌ها از مگنت استفاده می‌کنند تا از کیفیت بالاتری برخوردار باشند.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال