صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

فلکس

حداکثر طول :20000 سانتیمتر

حداکثر عرض :320 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

نکات مهم در ارسال فایل طراحی

به‌کار بردن فایلی که مطالب مهم برای چاپ فلکس (مناسب برای پشت نور) را دارد، نیازمند توجه است. شما می‌توانید با در نظر گرفتن موارد زیر در ارسال موفق فایل مطمئن شوید.

  • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
  • پسوند فایل: .Tiff
  • رزولوشن فایل: 300dpi

یکی از دلایلی که می‌تواند برای رسیدن به سفارش بی‌نقص موثر باشد، استفاده از طراحان برای تهیه طرح اصلی است. اگر محتوا و برند را به‌درستی نمایش دهید، جذابیت بیشتری دارد. به‌همین‌دلیل شما نیاز دارید که جزئیات سفارش را با یک کارشناس در میان بگذارید.

این‌که بتوانید تبلیغات کسب و کار خود را به‌راحتی به نمایش بگذارید از اهمیت زیادی برخوردار است. در واقع شما با استفاده کردن از فلکس (مناسب برای پشت نور) جلوه زیباتری را به برند خود خواهید داد. همچنین با در نظر گرفتن خاصیت رد شدن نور از پشت این ابزار تبلیغاتی نتایج دلخواه‌تر می‌شود. به‌همین‌دلیل شما شرایط مطلوب‌تری را در ارائه اطلاعات به مشتریان را خواهید داشت.

کاربرد و ویژگی‌های فنی باعث می‌شوند تا اطلاعات دقیق را نسبت به نوع محصول ارائه کنید. همچنین استفاده کردن از این مقاله در انتخاب مطمئن نسبت به برند کمک زیادی خواهد کرد.

کاربرد فلکس (مناسب برای پشت نور)

با استفاده کردن از فلکس (مناسب برای پشت نور) شما امکان جذب بیشتر مشتریان را دارید؛ زیرا جذاب است. در واقع نوری که در پشت نوشته و طرح مشاهده می‌شود، میزان دقت برای انتخاب محصول را بالاتر خواهد برد. به‌همین‌دلیل برای افزایش میزان اطلاع شما کاربردهای آن را در ادامه بیان می‌کنیم.

  • نصب در بیلبوردهای شهری
  • استفاده در تابلوهای جلو فروشگاه‌ها
  • به‌کار گرفتن در داخل سالن‌های همایش، نمایشگاه‌ها

در واقع استفاده از این نوع فلکس (مناسب برای پشت نور) به ایجاد فضایی دلنشین برای افراد کمک می‌کند. همچنین برای رسیدن به یک جایگاه مطلوب در تبلیغات باید نیازهای بازار شناسایی شود. اگر براساس تغییرات در دید مشتریان این نوع فلکس استفاده شود، نتایج مناسب خواهد بود.

ویژگی‌های فلکس (مناسب برای پشت نور)

در انتخاب کردن ابزارهای تبلیغاتی باید این موضوع را در نظر داشت که چه مدتی به آن نیاز است. در واقع با در نظر گرفتن کیفیتی که فلکس (مناسب برای پشت نور) دارد، گزینه مناسبی خواهد بود. شما با استفاده کردن از این نوع فلکس می‌توانید در محیط‌های بیرون نیز تبلیغات خود را داشته باشید.

دوام و ماندگاری بالای فلکس (مناسب برای پشت نور) باعث می‌شود در موارد بیشتری مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین ضخامت‌هایی که برای فلکس موجود است، دلیل مرغوبیت آن خواهد بود. شما می‌توانید برای تبلیغات مداوم نیز از این ابزار تبلیغاتی بهره ببرید. همچنین هزینه‌های معرفی محصولات نیز کمتر خواهد شد؛ زیرا نیاز به تغییر مداوم ندارد.

مراحل ثبت سفارش فلکس (مناسب برای پشت نور)

یکی از دلایلی که کیفیت سفارشات چاپی را تحت تاثیر قرار می‌دهد، دقت در ثبت کردن آن است. وقتی شما بتوانید از موارد موجود براساس نیاز برند خود انتخاب‌های درستی داشته باشید، موفق می‌شوید. در واقع دست پیدا کردن به یک موقعیت مطلوب می‌تواند نتایج چاپ را تحت تاثیر قرار دهد.

همچنین برای رسیدن به رضایت از چاپ دقت کنید که تعداد و اندازه‌ها دقیق باشند. شما براساس مراحلی که طی خواهید کرد، نتیجه کار را می‌توانید حدس بزنید. به‌همین‌دلیل تا مطمئن نشدن از ثبت اطلاعات دقیق هزینه سفارش را پرداخت نکنید. این جریان باعث می‌شود تا هدف تبلیغاتی برای شما مفید باشد.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال