صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

میزکانتر 210 * 90

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

انتخاب کالا

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

ثبت سفارش میز کانتر

برای تهیه میز کانتر ایرانی بزرگ به قسمت ثبت سفارش سایت مراجعه کنید. در این قسمت می‌توانید نوع چاپ سازه را از بین لمینت مات با سازه و پلات لمینت مات بدون سازه انتخاب کنید. اگر قبلاً از سایت چاپ دیجیتال مدرن میز کانتر تهیه کرده‌اید و فقط می‌خواهید چاپ آن را عوض کنید می‌توانید گزینه لمینت مات بدون سازه را انتخاب کنید تا فقط چاپ سازه برای شما اعمال شود. در قسمت بارگذاری فایل طرح میز کانتر ایرانی خود را با مشخصات زیر به ثبت برسانید:

  • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
  • پسوند فایل: Tiff
  • رزولوشن فایل: 300dpi

در طراحی چاپ میز کانتر ایرانی بزرگ توجه کنید که از فونت‌های بسیار نازک و کوچک استفاده نکنید. به دلیل این‌که در فضای نمایشگاه غرفه شما به خوبی دیده شود، از رنگ‌های متنوع در طراحی استفاده کنید تا جلب توجه بیش‌تری صورت بگیرد. همچنین، هنگام طراحی این محصول در نظر بگیرید که محل مناسب برای قرار گرفتن لوگو در یک متر وسط است؛ چرا که میز به صورت نیم دایره چاپ می‌شود.

داشتن تبلیغات گسترده و مناسب در غرفه‌های نمایشگاهی مهم است. به دلیل این‌که تمام افرادی که در نمایشگاه حضور دارند یک مشتری واقعی هستند، داشتن تبلیغات برای جذب مشتری بسیار کارآمد خواهد بود. یکی از سازه‌های تبلیغاتی برای استفاده در نمایشگاه میز کانتر ایرانی بزرگ است. سایت چاپ دیجیتال مدرن چاپ دو نوع میز کانتر بدون تاج و تاج‌دار برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

ویژگی‌های میز کانتر

اگر برای حضور در نمایشگاه و تبلیغات گسترده نیازمند وسیله مناسب برای جذب مشتریان زیاد هستید، میز کانتر ایرانی بهترین وسیله برای شما است. متریال چاپی این سازه از جنس وینیل لمینت سرد است. متریال یک استیکر پشت چسب‌دار است که می‌توانید به‌راحتی روی میز کانتر خود نصب کنید. سازه با دو نوع لمینت سرد مات بافت شنی و لمینت سرد براق به چاپ می‌رسد. جنس مات برخلاف جنس براق قابلیت بازتاب نور ندارد. میز کانتر ایرانی بزرگ در ابعاد  90*210 بدون تاج قابل سفارش است. با داشتن این میز می‌توانید انواع طرح و لوگو را روی آن چاپ کنید.

از ویژگی‌های این سازه می‌توان به نصب سریع و آسان و کم حجم بودن آن اشاره کرد. متریال چاپ پلات لمینت به صورت نیم دایره است که با یک آهن‌ربای خطی به میز کانتر متصل می‌شود. علاوه‌براین، در صورت داشتن استند میز می‌توانید فقط طرح چاپ آن را تعویض کرده و در نمایشگاه‌های بعدی‌تان از آن استفاده کنید. تولید کنندگان برای تهیه این میز از متریال‌های فهرست زیر استفاده می‌کنند:

  • استند پلاستیکی
  • فلز
  • متریال MDF روی صفحه میز

کاربرد میز کانتر

یکی از دلایلی که بیش‌تر غرفه‌داران از این میز در نمایشگاه‌های خود استفاده می‌کنند، استفاده برای نگه‌داری کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی است. همچنین، برای استفاده از این میز فقط کافی است که پشت آن قرار گرفته و به سوالاتی مشتریان خود جواب دهید. اگر توانا باشید که در پشت میز کانتر وظیفه خود را به درستی انجام دهید، مشتریان زیادی را برای کسب و کار خود جذب خواهید کرد.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال