صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

سولیت

حداکثر طول :1000 سانتیمتر

حداکثر عرض :100 سانتیمتر

روکش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

نکات مهم در ارسال فایل سفارش

باتوجه‌به این‌که بسیاری از سفارشات براساس فایل ارسالی مورد بررسی و اجرا قرار خواهند گرفت، نیاز به دقت زیادی دارد. شما می‌توانید با رعایت کردن موارد زیر به اهداف مورد نظر خود دست یابید.

 • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
 • پسوند فایل: .Tiff
 • رزولوشن فایل: 300dpi

در هر سفارشی لازم است که به طرح ارسالی توجه زیادی کنید؛ زیرا اثربخشی تبلیغات را بیشتر خواهد کرد. همچنین با در نظر گرفتن محتوای ارائه شده در سولیت باید به فونت و جای مناسب توجه شود. هر موردی که باعث گردد، نتایج روی اهداف تاثیر مثبتی داشته باشد باید ادامه یابد.

 

زمانی‌که برای توسعه موقعیت کاری نیاز به تبلیغات در فضاهای باز دارید، سولیت گزینه مناسبی است. شما می‌توانید برای رسیدن به یک شرایط مطلوب اطلاعات مورد نیاز مشتریان را از این طریق انتقال دهید. هر ایده‌ای برای جذب مشتری را باید با ابزار مناسب ارائه کرد. به‌علاوه در نظر گرفتن یک تصویر جذاب مزیت رقابتی مناسبی نسبت به دیگر رقبا ایجاد خواهد شد.

اطلاعات در مورد کاربرد، مزیت‌های سولیت می‌تواند در روند کاری موثر باشد. همچنین شما برای رسیدن به یک جایگاه دلخواه در بازار می‌توانید از این مقاله استفاده کنید.

کاربرد سولیت

هر ابزار تبلیغاتی متناسب با موقعیت کاربردی اهمیت پیدا می‌کند. در واقع شما این امکان را دارید که از سولیت در بسیاری از فعالیت‌های تبلیغاتی استفاده مفیدی را داشته باشید. برای آشنایی بیشتر به برخی از کاربردهای آن می‌پردازیم.

 • تبلیغات در نمایشگاه‌ها، همایش‌ها
 • استفاده در محیط‌های فروشگاهی
 • مورد نیاز برای سازمان‌ها در اطلاع‌رسانی به عموم

با استفاده مناسب از سولیت بهترین نتایج را در مسیر معرفی محصولات خود خواهید دید. شما با در نظر گرفتن تغییرات ایجاد شده برای نیازهای مشتریان باید نحوه معرفی برند را نیز به‌روز کنید. چنین کاری در اثربخشی روی ذهن مشتری موثر خواهد بود.

مزیت‌های سولیت

بسیاری از تبلیغات با هزینه‌هایی که ایجاد می‌کنند، تنوع را کاهش می‌دهند. در واقع زمانی‌که نیاز دارید از یک موقعیت مناسب سود ببرید باید بتوانید از فضاهای شهری استفاده کنید. در این شرایط نیاز است که مزیت‌های سولیت برای شما مشخص گردد.

 • مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی
 • کیفیت بالا در ارائه تصاویر
 • ارائه رنگ‌های شفاف
 • بالا بودن پایداری در رنگ
 • مقاومت زیاد در برابر پارگی

چنین مزیت‌هایی برای کسب و کارها عاملی موثر است که می‌تواند در روند فروش مهم باشد. شما با در نظر گرفتن یک مزیت این امکان را خواهید داشت که مصرف‌کننده را سریع‌تر به خود جذب کنید.

مراحل ثبت سفارش سولیت

وقتی شما نسبت به روند چاپ سولیت آشنایی پیدا کنید، تمام دقت خود را در ثبت سفارش انجام می‌دهید. در واقع حذف بسیاری از اشتباهات را در حین سفارش دادن باید در نظر بگیرید. یکی از دلایلی که باعث خواهد شد تا نتوانید نتایج لازم از تبلیغات را به‌دست آوید، بی‌دقتی در ثبت است.

همچنین شما باید در مورد تعداد و سایز سولیت برای چاپ مطمئن باشید. اگر نسبت به هر موردی بعد از ثبت کردن شک کردید می‌توانید تغییرات لازم را انجام دهید. در واقع پیش نمایش چنین ویژگی را برای سفارشات آنلاین ایجاد می‌کند. شما باید از ثبت سفارش کاملا اطمینان کسب کنید؛ زیرا طبق نظر ثبت شده شما چاپ انجام خواهد شد.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال