صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

مش

حداکثر طول :1000 سانتیمتر

حداکثر عرض :100 سانتیمتر

روکش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

نکات مهم در ارسال فایل طراحی

وقتی شما بتوانید فایلی که برای چاپ کردن ارسال می‌شود را با دقت تهیه کنید، سفارش مطلوب خواهد بود. همچنین با استفاده از موارد زیر به نتایج مناسبتری دست پیدا می‌کنید.

 • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
 • پسوند فایل: .Tiff
 • رزولوشن فایل: 300dpi

اصولی که در یک سفارش باید در نظر داشته باشید، باعث می‌شود تا طراحی و فونت مورد اهمیت قرار گیرد. در واقع استفاده کردن از یک طرح متناسب با برند تاثیرات زیادی را در جذب مشتری خواهد گذاشت.

در شرایطی که زیبایی برای تبلیغات از اهمیت زیادی برخوردار است باید گزینه‌های مناسب را انتخاب کرد. به‌همین‌دلیل بسیاری از کسب و کارها برای اطلاع‌رسانی و معرفی راحت‌تر برند از مش استفاده می‌کنند. در واقع طرح مورد نظر برای یک محصول با نمایی خاص نقش مهمی را در پذیرش آن خواهد داشت.

برای کسب اطلاعاتی که تاثیرات زیادی را در ایجاد شرایط مطلوب دارند باید کاربرد و ویژگی‌های فنی را درک کرد. همچنین بسیاری از کسب و کارها در تعیین کردن یک موقعیت مطلوب نیاز به این مقاله را پیدا خواهند کرد.

کاربرد مش

پیشرفت‌هایی که در نحوه تبلیغات برای محصولات ایجاد شده است، نیاز به تغییرات اساسی را فراهم می‌کند. به‌همین‌دلیل محدودیت‌هایی که برخی ابزارهای تبلیغاتی دارند، باعث می‌شود تا روند معرفی محصولات نیز بهبود یابد. کاربردهایی که شما برای مش انتظار خواهید داشت در ادامه بیان شده است.

 • نصب در شعبات برند
 • قرار دادن در شیشه‌های منازل
 • استفاده در شرکت‌ها
 • به‌کار گرفتن در فروشگاه‌ها

در واقع فضایی که به مشتریان اطمینان بیشتری نسبت به اعتبار برند ایجاد می‌کند از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین شما می‌توانید نتایجی که از عکس‌العمل افراد نسبت به طرح مشاهده می‌کنید را در نظر بگیرید. همچنین با در نظر گرفتن یک تغییر اساسی در محتوای مش بسیاری از اطلاعات مورد نظر را به‌دست خواهید آورد.

ویژگی‌های فنی مش

زمانی‌که شما براساس خواسته‌های بازار بتوانید از موقعیت‌های موجود بهره ببرید، نیاز به مش وجود دارد. همچنین برای رسیدن به یک جایگاه مناسب در بین مشتریان تبلیغات باید متمایز باشد. با وجود این‌که هزینه‌های تبلیغات اهمیت زیادی دارد، اما کیفیت مش برای بسیاری از مواقع مفید است. در واقع برای آشنایی بیشتر شما ویژگی‌های فنی زیر را بیان کرده‌ایم.

 • سایز: براساس نیاز مشتریان تغییر می‌کند.
 • نوع چاپ: اکوسالونت، یو وی 4 رنگ، یو وی 5 رنگ
 • تعداد: در صورت نیاز مشتری و نوع تبلیغات تعیین می‌شود.

وقتی شما بتوانید به یک موقعیت خاص در بازار دست پیدا کنید، بسیاری از رفتارهای مشتریان مطلوب خواهد بود. همچنین نوع چاپ در کیفیت یک مش تاثیر زیادی دارد. در واقع به‌دلیل قابلیت این ابزار تبلیغاتی محیط نصب مش تاریک نخواهد شد. در نتیجه در هر مکانی برای معرفی محصولات یا تغییرات در کسب و کار می‌توانید از آن استفاده کنید.

مراحل ثبت سفارش مش

امکان ثبت کردن بدون نقش زمانی برای شما در سفارشات آنلاین وجود دارد که بتوانید گزینه‌ها را مشخص کنید. در واقع با در نظر گرفتن این‌که چه تعداد و اندازه‌‌ای از مش برای تبلیغات کافی باشد، تغییر صورت خواهد گرفت. همچنین بسیاری از مراحل در حین ثبت کردن باید مورد بررسی قرار گیرد.

یکی از دلایلی که باعث می‌شود، روند معرفی محصولات به‌درستی پیش رود، دقت در ثبت کردن است. اگر موردی در مراحل دادن سفارش اتفاق بیفتد، کیفیت چاپ نیز دچار مشکل خواهد شد. در واقع شما با بررسی کردن پیش نمایش می‌توانید ایرادات چاپی را رفع کنید. به‌همین‌دلیل پرداخت کردن هزینه‌ها برای سفارش دادن آنلاین بهتر است، آخرین اقدام باشد.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال