صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

لیبل کاغذی براق

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

داشتن تبلیغات مناسب برای جذب مشتری یکی از ارکان‌های مهم در کسب‌وکار است. بدین صورت که شما با داشتن یک تبلیغ مناسب کسب‌وکار خود را برای افراد بیش‌تری معرفی می‌کنید. بنابراین، افراد زیادی جذب کالای شما می‌شوند. یکی از بهترین ابزارها برای استفاده در معرفی کالاها و تبلیغات آن، استفاده از لیبل است. لیبل یک برچسب کاغذی است که اطلاعات مهم کالا را برای مشتری توضیح می‌دهد.

کاربردهای لیبل

استفاده از لیبل موجب می‌شود مشتری در نگاه اول با خواندن یک سری نکات، اطلاعات مهمی را در مورد کالای شما به دست بیاورد. پرینت لیبل 3A براق امروزه در بسیاری از کسب‎وکارها سفارش داده می‌شود. به‌صورتی‌که هر روز تقاضای کسب‌وکارهای مهم برای سفارش این لیبل بیش‌تر می‌شود. روی لیبل‌ها می‌توان نام محصول، بارکد، تاریخ انقضای آن، موارد استفاده شده در کالا، دستورالعمل‌های لازم و آدرس تولید کننده را درج کرد.

ویژگی لیبل‌های براق

لیبل‌ها در دو نوع مات و براق  تولید می‌شوند. لیبل‌های براق از جنس گلاسه هستند. این کاغذها جلای ویژه‌ای دارند لیبل‌های براق برخلاف لیبل‌های مات نور را منعکس نمی‌کند. به‌همین‌منظور طرح آن روی لیبل‌ها کم‌رنگ‌تر از لیبل‌های مات دیده شود. اگر طرحی دارید که کد QR و بارکد ندارد می‌توانید به راحتی از این لیبل‌های براق استفاده کنید.

ثبت سفارش لیبل 3A براق

برای سفارش پرینت لیبل 3A براق می‌توانید به قسمت ثبت سفارش سایت مراجعه کرده و محصول خود را سفارش دهید. در این صفحه هم می‌توانید تعداد لیبل‌ها را مشخص کنید، هم در صورت تمایل یک روکش مناسب برای لیبل در نظر بگیرید.

علاوه‌براین، می‌توانید نوع حاشیه لیبل خود را انتخاب کنید. در سایت ما لیبل‌ها با حاشیه سفید چاپ می‌شوند. اگر تمایل ندارید که این حاشیه سفید در محصول شما باشد، با انتخاب گزینه دور برش این حاشیه سفید را سفارش خود حذف می‌کنید. حتی اگر می‌خواهید که خط برش داشته باشد تا بتوانید لیبل‌های خود را به آسانی برش دهید می‌توانید گزینه برش کارتی را فعال کنید.

پس از گذراندن مراحل قسمت بارگذاری فایل طرح لیبل مد نظر خود را با مشخصات زیر ثبت کنید:

  • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
  • پسوند فایل: Tiff
  • رزولوشن فایل: 300dpi

به‌طورکلی، طرح لیبل‌ باید با کالای شما مطابقت داشته باشد تا مشتری را به بهترین شکل ممکن جذب کند. به خاطر داشته باشید که یک طرحی برای کالای خود انتخاب کنید که برای همه مشتریان مدنظر قابل خواندن باشد. همچنین، طرح باید به گونه‌ای باشد که موجب جلب توجه مشتری شما شود.

 

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال