صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

پاپ آپ 4 * 3

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

انتخاب کالا

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

ثبت سفارش پاپ آپ

برای سفارش پاپ آپ به قسمت ثبت سفارش سایت چاپ دیجیتال مدرن مراجعه کنید. پاپ آپ 4*3 دارای 6 لت در ابعاد 230 × 420 است. این سازه در دو نوع پلات لمینت مات با سازه و پلات لمینت بدون سازه سفارش می‌گیرد. در قسمت مربوط به بارگذاری فایل سفارش پاپ آپ خود را با مشخصات زیر ثبت کنید:

 • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
 • پسوند فایل: Tiff
 • رزولوشن فایل: 300dpi

نکته مهم در طراحی پاپ آپ انتخاب محل دقیق لوگو است. به خاطر این‌که این سازه مثل پازل به صورت تکه تکه اضافه می‌شود؛ بهتر است طرح آن را به طوری در نظر بگیرید که در تکه‌های اول و آخر نوشته و تلفن جای نگیرد.

 

استفاده از سازه‌های نمایشگاهی برای تبلیغات موجب جذب مشتری برای محصول و شرکت شما خواهد شد. در مواقعی به علت مشغله کاری زیاد نمی‌توانید یک تبلیغات نمایشگاهی مناسب برای خود برپا کنید. در این مواقع استفاده از پاپ آپ 4*3 گزینه بسیار مناسبی برای شما است. این وسیله برای تبلیغ در نمایشگاه راهی ساده کم هزینه و سریع است. بهره‌گیری از این وسیله تبلیغاتی نمایشگاهی می‌توانید غرفه نمایشگاه خود را به صورت مناسبی تبلیغ کنید.

ویژگی‌های پاپ آپ

پاپ آپ به علت دارا بودن ویژگی‌های ذکر شده در فهرست زیر از سازه‌های نمایشگاهی پرطرفدار برای تبلیغات است:

 • مساحت قابل توجه برای تبلیغات
 • مناسب عکاسی و فیلمبرداری
 • مقرون به صرفه نسبت به دیگر سازه‌های تبلیغاتی نمایشگاهی
 • ماندگاری بالای سازه و چاپ
 • امکان تعویض طرح پاپ آپ برای شرایط مختلف
 • راحتی در برپا کردن و جمع کردن پاپ آپ

این سازه محبوب در دو صورت تخته و منحنی قابل سفارش است. چون نیازی به دیوار برای اتصال ندارند، یک فضای اختصاصی استانداردی را برای شما به ارمغان می‌آورند. جمع و جور بودن بودن پاپ آپ باعث می‌شود که آن را در یک کیف نگهداری کنید تا دفعات بعدی از آن استفاده کنید. ارتفاع این سازه ۲ متر و ۲۰ سانتی متر است که به‌راحتی بتوانید جلوی آن عکاسی کرده و به‌عنوان لوگو وال استفاده کنید.

کاربرد پاپ آپ

از کاربردهای مهم سازه نمایشگاهی پاپ آپ قابلیت تعویض طرح چاپ است. اگر قبلاً از سایت ما خریداری کرده‌اید می‌توانید برای تعویض طرح آن اقدام کنید. به دلیل متحرک بودن استند پاپ آپ می‌توانید در موقعیت‌های مختلف سایز آن را تغییر دهید. این سازه برای عکاسی جلو برند گزینه مناسبی است. همچنین، در نصب این پاپ آپ از مگنت استفاده می‌کنند تا شما کیفیت بالایی را تجربه کنید.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال