صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

کارت ویزیت سلفون مخملی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

خدمات پس از چاپ

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

نکات مربوط به فایل طراحی

در واقع هر نوع مشکلی در طرح می‌تواند به‌دلیل واضح نبودن آن در ارسال کارتان باشد. برای این‌که چاپ کارت ویزیت سلفون مخملی مورد نظرتان باکیفیت باشد، در ارسال فایل موارد زیر را در نظر بگیرید.

 • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
 • پسوند فایل: .Tiff
 • رزولوشن فایل: 300dpi

در انتخاب فونت بهترین راه مشورت گرفتن از طراحان مجرب چاپ دیجیتال مدرن است؛ زیرا بر جذابیت کار تاثیر دارد. اگر فونت نازک و نامناسبی را برای متن روی کارت انتخاب کنید، نتیجه مطلوبی نخواهید داشت.

زمانی‌که پیشرفت کاری و کسب موقعیت بهتر نسبت به دیگر رقبا از اهمیت زیادی برخوردار باشد، تبلیغات موثر ضروری است. در واقع در چنین شرایطی کارت ویزیت ضربه نهایی را بر متمایز شدن کار شما وارد می‌کند. اگر برای ایجاد یک حس لطیف نیاز به کارت ویزیت دارید، نوع سلفون مخملی بهترین گزینه خواهد بود.

 پوششی که روی این نوع کارت ویزیت قرار گرفته است، زیبایی دوچندانی را در برابر چشمان شما ایجاد می‌کند. در واقع بازتاب نور کمی دارد. همچنین روی این کارت به‌راحتی لک انگشت باقی نخواهد ماند؛ زیرا سلفون مات قبل از مخمل قرار گرفته است. به‌دلیل وجود سلفون در کارت ویزیت سلفون مخملی رطوبت و پاره شدن جزو محالات آن خواهد بود.

هنگام استفاده از کارت ویزیت سلفون مخملی به‌قدری طراحی روی آن شگفت‌انگیز است که جذب آن می‌شوید. برای متمایز بودن در تبلیغات از طریق کارت ویزیت می‌توانید با چاپ دیجیتال مدرن نتیجه دلخواهتان را به‌دست آورید. به‌علاوه این امکان برای شما وجود دارد که در هر قسمت این کارت برجستگی هم ایجاد کنید. در واقع در کنار جنس مخمل در نظر گرفتن برخی موارد می‌تواند اتفاق جالبی را در کارت شما به‌وجود آورد.

انواع مختلف چاپ کارت ویزیت سلفون مخملی

با‌توجه‌به کسب‌ و کار‌ی که در آن مشغول هستید می‌توانید نوع چاپ را روی کارت ویزیت سلفون مخملی تعیین کنید. هریک از این چاپ‌ها براساس سودی که برای حرفه شما ایجاد خواهند کرد، اهمیت دارند. در ادامه به چند مورد از این نوع چاپ روی سلفون مخملی اشاره می‌کنیم.

 • سلفون مات مخملی
 • سلفون مات مخملی دورگرد
 • سلفون مات مخملی دورگرد موضعی
 • سلفون مات مخملی طلاکوب
 • دورگرد موضعی طلاکوب

در واقع جزئیات در القای نکات مورد نظر در ذهن مشتری اهمیت زیادی دارد. وقتی کارت ویزیت خود را ظریف طراحی و چاپ کنید، از دید مشتری محصولات با کیفیتی را ارائه خواهید کرد.

ویژگی‌های فنی کارت ویزیت سلفون مخملی

 • گرماژ کارت: 300 گرمی (معمولی)، 600 گرمی (ضخیم)
 • وجه کارت: صاف، دورگرد
 • میزان رنگ: نرمال، تمپلات (تمام رنگ)
 • پوشش کارت: ضدلک، ساده
 • سایز کارت: به‌دلیل تعدد ابعاد کارت برای تعیین کردن این مورد باید با کارشناسان چاپ هماهنگ شوید.

مراحل ثبت سفارش کارت ویزیت سلفون مخملی

زمانی‌که در مورد مطالب و طرح روی کارت به قطعیت رسیدید، نوبت ثبت سفارش در سایت چاپ دیجیتال مدرن است. شما خیلی راحت می‌توانید با کلیک کردن روی گزینه‌ها تغییرات دلخواه خود را مشخص کنید. با‌توجه‌به سلیقه مشتریان خود دورو یا یک‌رو بودن کارت، گرد یا صاف برش خوردن لبه‌های آن تعیین می‌شود.

هر‌ طرحی که بیشترین هماهنگی با عنوان تبلیغاتتان دارد را می‌توانید در قسمت تعیین شده بارگذاری کنید. همچنین قبل از پرداخت هزینه تصویری با‌توجه‌به موارد انتخابی تجسمی از کارت ویزیت سلفون مخملی خواهید داشت. در نهایت می‌توانی سفارش را با تسویه کردن قطعی کنید.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال