صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

لیبل پی وی سی با کاترپلاتر (نیم تیغ)

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

کاترپلاتر دیجیتال فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

لیبل پی وی سی سفید A3 پلاس با کاتر پلاتر

با پیشرفته شدن روزافزون صنایع چاپ دیجیتال، کسب‌وکارها نیز بیشتر از قبل به استفاده از لیبل‌ها روی آورده‌اند. شما هم اگر اخیرا کسب‌وکاری راه انداخته‌اید و دنبال بهتر دیده شدن تصویر آن در ذهن مشتریان خود هستید، می‌توانید از این محصول پرطرفدار استفاده کنید. چسباندن یک لیبل اختصاصی که به نام و نشان کسب‌وکار شما  آراسته شده است، گامی در مسیر ایجاد هویت بصری است.

می‌توانید از لیبل برای نوشتن اطلاعات محصولات تولیدی خود استفاده کنید. مانند برچسبی که روی بدنه اکثر مواد غذایی می‌بینیم و اطلاعات غذایی آن را نوشته‌اند. همچنین صرفا می‌تواند حاوی اطلاعات کسب‌وکار شما باشد، مانند نام، لوگو، اطلاعات تماس و مواردی از این دست. زمان و هزینه‌ای که برای طراحی و چاپ اختصاصی لیبل صرف می‌کنید، از طریق ایجاد حس خوب در مشتری و ماندگار شدن نام کسب‌وکار شما در یاد او برای شما مزایایی به ارمغان خواهد آورد.

البته استفاده از این محصول و کاربرد آن فقط به افرادی که صاحب کسب‌وکاری هستند، محدود نمی‌شود. برای مثال ممکن است که شما مدیر یک سازمان یا بخشی از یک شرکت باشید و قصد داشته باشید که برای کارکنان خود هدایایی تهیه کنید. استفاده کردن از یک لیبل با طراحی اختصاصی که هم نشان از شرکتتان داشته باشد و هم نشان از مناسبتی که به یاد کارمندان بوده‌اید، می‌تواند در حس تعلق سازمانی آن‌ها نقش داشته باشد.

جنس لیبل پی وی سی سفید A3 پلاس با کاتر پلاتر و نوع برش آن

شما با سفارش لیبل پی وی سی سفید A3 پلاس با کاتر پلاتر ، یک صفحه لیبل A3 البته با ابعادی بزرگتر که در چاپ نهایی و پس از برش‌ها و صرف‌نظر از حاشیه‌ها اندازه A3 شود، دریافت خواهید کرد که دو لایه دارد. لایه رویی این لیبل از جنس پی وی سی است و لایه زیرین آن نیز نوعی لایه روغنی یا کاغذ نیم‌چسب است که پس از جدا کردن لیبل از صفحه رنگ زرد آن مشاهده می‌شود.

پی وی سی یا پلی وینیل کلراید درواقع از جنس پلاستیکی باکیفیت است که در برابر رطوبت، مواد شوینده، خش و پاره شدن تا حدی مقاوم است. این ویژگی استفاده از آن را برای محل‌هایی که ممکن است در تماس با رطوبت یا خط و خش قرار بگیرند، به گزینه‌ای مناسب تبدیل می‌کند. پی وی سی در دو نوع شفاف و سفید ارائه می‌شود که این محصول از نوع دوم است. برخلاف لیبل شیشه‌ای یا شفاف، در لیبل‌های سفید، زمینه و پشت لیبل دیده نمی‌شود.

همچنین نیم تیغ تکنیکی است که بدون برش لایه زیرین، لایه رویی را بریده و از آن جدا می‌کند. استفاده از این تکنیک به شما این امکان را می‌دهد که به‌راحتی ناحیه یا لیبل مورد نظر خود را از صفحه A3 پلاس دربردارنده آن جدا کنید. دستگاهی که این نوع برش را با استفاده از یک تیغ شبیه به سوزن انجام می‌دهد کاتر پلاتر نام دارد. مجموعه این دستگاه و تیغ درون آن با توجه به مختصات x و y در نقشه برش، این عمل را انجام می‌دهند.

ویژگی‌های فنی لیبل پی وی سی سفید A3 پلاس با کاتر پلاتر

  • امکان چاپ در تعداد دلخواه بالای 5 برگ
  • ابعاد شیت لیبل: 42*27 سانتی‌متر

مراحل ثبت سفارش لیبل پی وی سی سفید A3 پلاس با کاتر پلاتر

پس از وارد شدن به سایت مجموعه چاپ مدرن، به بخش ثبت سفارش لیبل پی وی سی سفید A3 پلاس با کاتر پلاتر مراجعه بروید و تعداد شیت مورد نیاز خود را انتخاب کنید که البته باید حداقل 5 برگ باشد. در صورتی که لیبل‌های شما دارای برش خاصی هستند، باید به‌همراه فایل چاپ، یک فایل برش نیز آپلود کنید. در آخر، نسخه پیش‌نمایش را بررسی کنید و در صورت تایید قیمت محاسبه‌شده را به‌صورت آنلاین پرداخت کنید.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال