صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

کارت ویزیت سلفون مات

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

خدمات پس از چاپ

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

نوع فایل کارتی که برای سفارش خود ارسال می‌کنید در کیفیت کارت ویزیت شما بسیار تاثیر دارد. مشخصاتی که توصیه می‌شود فایل طراحی داشته باشد به صورت زیر است:

  • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
  • پسوند فایل: Tiff
  • رزولوشن فایل: 300dpi

از فونت‌های ریزی که خوانایی اطلاعات شما را سخت می‌کنند استفاده نکنید. کارت ویزیت خود را به صورتی طراحی کنید که از کاربردی بودن و سهولت استفاده از اطلاعات کارت ویزیت توسط مشتری مطمئن باشید. پیشنهاد ما برای طراحی کارت این است که از سایز کوچک‌تر از ۷ و فونت بسیار نازک استفاده نکنید.

 

قدیم‌ترها اگر کسی صاحب کسب‌وکاری بود و در گفت‌وگوی معمولی با کسی از کارش سخن به میان آمد؛ قلم و کاغذی فراهم می‌کرد و اطلاعات خود نظیر نام، شماره تلفن و آدرس محل کارش را می‌نوشت به مخاطبش می‌داد. آن کاغذ هم بعدها پس از کلی چروک شدن یا پارگی، با تصور اینکه چیز مهمی نیست، احتمالا به سطل زباله می‌پیوست. اما امروزه برای معرفی و تبلیغ کسب‌وکارتان می‌توانید از کارت ویزیت استفاده کنید.

کارت ویزیت سلفون براق استحکام خوبی دارد و به سرنوشت کاغذ بالا یعنی چروک شدن و پاره شدن دچار نمی‌شود. مزیت این کارت در مقابل دیگر انواع کارت ویزیت صرفه اقتصادی و ارزان بودن است. همچنین مدت زمان آماده‌سازی کمی دارد و اگر آن را از سایت مجموعه چاپ دیجیتال مدرن سفارش دهید، با انتظار نسبتا کوتاهی به دستتان خواهد رسید.

این کارت ویزیت برای طراحی‌هایی که زمینه رنگی دارند، کاملا مناسب است و به علت براق بودن، جلوه و درخشندگی خاصی به رنگ‌ها می‌بخشد، زیرا رفلکس نور در آن‌ها به‌خوبی قابل مشاهده است.

جنس کارت ویزیت سلفون براق

کارت ویزیت سلفون براق از یک لایه کاغذ گلاسه 300 گرمی تشکیل شده که روی آن توسط سلفون براق 150 گرمی پوشانده شده است. لایه سلفون باعث می‌شود که مقاومت کارت نسبت به رطوبت، پارگی و خش افتادن بالاتر رود. براق بودن روکش نیز باعث جلا بخشیدن به رنگ‌ها و درخشندگی در برابر انعکاس آفتاب می‌شود.

یکی از تفاوت‌های این کارت ویزیت با کارت ویزیت لمینت این است که روکش سلفون براق قابلیت انعطاف‌پذیری بیشتر و ضخامت کمتری نسبت به همتای لمینت خود دارد. همچنین تفاوت سلفون مات با براق به‌جز اختلاف ظاهری در این است که روی سلفون براق فقط با ماژیک می‌توان چیزی نوشت و در سلفون مات این کار با خودکار هم انجام می‌شود.

ویژگی‌های فنی کارت ویزیت سلفون براق

قابل چاپ در ابعاد روبه‌رو: 4.8*8.5 (برای گوشه‌های صاف که البته بعد از برش حدود 3 میلی‌متر کوچک‌تر خواهند شد)، 9*6 (برای گوشه‌های گرد که پس از برش تقریبا 5 میلی‌متر کوچک‌تر خواهد شد)، 5*5

نوع برش گوشه‌ها: صاف، گرد

نوع کاغذ: گلاسه 300 گرمی

نوع روکش: سلفون براق 150 گرمی

مراحل ثبت سفارش کارت ویزیت سلفون براق

با مراجعه به قسمت ثبت سفارش کارت ویزیت می‌توانید ابعاد کارت و تیراژ انتخابی خود را مشخص کنید. سپس اینکه می‌خواهید چاپ کارت ویزیتتان یک‌رو باشد یا دورو و اینکه نوع برش گوشه‌های آن صاف باشد یا گرد را انتخاب می‌کنید.

پس از آن، فایل طراحی مد نظر خود را آپلود خواهید کرد. دقت کنید که تنظیمات مربوط به فایل طراحی را رعایت کنید و در صورتی که چاپ دورو دارید، بارگذاری هر دو طرف را انجام دهید. در پایان یک بار دیگر مشخصات و پیش‌نمایش کارت ویزیت را با دقت چک کنید و اگر مورد تاییدتان بود اقدام به پرداخت آنلاین هزینه اعلام‌شده کنید.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال