صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

بروشور دو لت

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

نکات مربوط به فایل طراحی بروشور دو لت A4

برای این که بهترین بروشور دو لت A4 ممکن را از چاپ مدرن تحویل بگیرید، پیشنهاد می‌شود فایل طراحی شما دارای ویژگی‌های زیر باشد.

 • مد رنگ فایل طراحی: CMYK
 • فرمت فایل: JPG یا PDF
 • رزولوشن فایل: dpi 300 یا پیکسل در اینچ
 • یکی بودن دقیق اندازه فایل با ابعاد بروشور مهم است
 • وجود حاشیه اطمینان در هر طرف بروشور به فاصله 5 میلی متر

در هنگام طراحی، به نحوه و مکان تا خوردن بروشور دو لت A4، توجه داشته باشید و نوشته‌ها و قسمت‌های ضروری و مهم را در نزدیکی محل تاخوردگی قرار ندهید.

 

زمانی که می‌خواهید به طور مفصل‌تری سازمان یا خدمات خود را معرفی کنید، دیگر کارت ویزیت به تنهایی کافی نیست. با استفاده از بروشور دو لت A4، می‌توانید اطلاعات کوتاه اما مفیدی را با شکلی جذاب به مخاطب ارائه دهید. با انتخاب بروشور لت از چاپ دیجیتال مدرن، این امکان را دارید برند خود را از طریق یک رسانه کاغذی، در ذهن‌ها ماندگار کنید.

در صنعت چاپ به خط تا، لت گفته می‌شود و بروشور دو لت، بروشوری تک برگ است که پس از چاپ، کاغذ آن از وسط تا می‌شود. طیف رنگی برای چاپ بروشور دو لت A4 محدودیتی ندارد و شما می‌توانید با هر رنگی که مورد پسندتان است، خدمات و محصولات خود را نشان دهید.

تنوع جنس کاغذی که بروشور دولت A4 روی آن چاپ می شود نیز زیاد است. شما فرصت این را دارید از بین کاغذ تحریر یا گلاسه، نوع و ضخامت دلخواه خود را انتخاب کنید. ضخامت کاغذ بستگی به هدف شما از چاپ بروشور دارد. برای بروشورهای معرفی کالا یا خدمات، باید ضخامت و ماندگاری کاغذ بالا باشد. از طرف دیگر، بروشورهای راهنمای استفاده از محصول را می‌توان روی کاغذهایی با ضخامت کمتر نیز چاپ کرد.

جنس بروشور دو لت A4

معمولا برای چاپ بروشور دو لت A4 از کاغذ تحریر یا گلاسه استفاده می شود. کاغذ تحریر همان کاغذی است که در چاپ کتاب و نیز پاکت هم به کار می رود. گرماژ کاغذ تحریر پایین است و ضخامت کمی دارد. کاغذ گلاسه نیز سطح صافی دارد و از مزیت آن باید به جذب کردن عالی جوهر اشاره کرد. گرماژ کاغذ گلاسه بالاتر است و در ضخامت‌های بیشتری تولید می‌شود.

ویژگی‌های فنی بروشور دو لت A4

 • جنس: کاغذ تحریر یا گلاسه
 • ابعاد: گسترده A4 (تا شده A5) و گسترده A4 (تا شده 5*29.7)
 • نوع روکش: سلفون مات، سلفون براق و سلفون مخملی
 • گرم کاغذ: کاغذ تحریر 80 گرم و کاغذ گلاسه 135،150،200،250،300 گرم

مراحل ثبت سفارش بروشور دو لت A4

در هنگام سفارش بروشور دو لت A4 از چاپ دیجیتال مدرن، چند بخش وجود دارد که باید آن‌ها را با دقت تکمیل کنید. در قسمت ابعاد و تعداد سفارش، عرض و ارتفاع 21*29.7 را که برای برگه A4 است، انتخاب کنید و تعداد مورد نیاز خود را وارد نمایید. در بخش بعدی نیز باید راجع به ابعاد تا شده تصمیم بگیرید.

وجه چاپ بروشور دو لت، به صورت یک رو و دو رو است که باید گزینه مدنظر را انتخاب کنید. نوع کاغذ بروشور نیز به دو صورت گلاسه و تحریر و در گرماژ مختلفی قابل ارائه است. اگر دوست دارید که بروشور شما روکش داشته باشد، می‌توانید یکی از گزینه‌های روکش سلفون مات، براق یا مخملی را انتخاب کنید. در مرحله آخر نیز باید فایل بروشور را بارگذاری و سفارش خود را ثبت کنید.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال