صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

قاب فنری

حداکثر طول :200 سانتیمتر

حداکثر عرض :100 سانتیمتر

روکش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

موارد مهم در ارسال سفارش

برای ارائه مطالب مورد نیاز در مراحل ثبت سفارش باید دقت شود که اندازه مورد نظر قاب به‌درستی انتخاب شود. در مرحله‌های بعدی نیز می‌توانید تعداد را مشخص کنید و براساس آن هزینه نهایی که باید پرداخت شود، مشخص گردد. باتوجه‌به این‌که تعداد سفارشات برای چاپخانه به‌صورت آنلاین بالا است، دقت زیادی در مراحل ثبت سفارش داشته باشید.

در واقع باید بدانید که پوستر شما به چه سایزی از قاب نیاز دارد که چاپخانه دقیقا همان مورد را تهیه کند. اگر پوستر شما با قاب همخوانی نداشته باشد، هزینه‌های بیشتری ایجاد خواهد شد. به‌همین‌دلیل بهترین کار بررسی کردن پیش‌نمایش سفارش قبل از قطعی شدن آن است.

ابزارهای زیادی برای نمایش دادن یک پوستر وجود دارند که یکی از آن‌ها را می‌توان قاب فنری دانست. امکاناتی که در قاب فنری برای شما ایجاد شده است، باعث خواهد شد تا خیلی راحت پوستر را داخل آن قرار دهید. در واقع لذتی که در عین سادگی از قاب فنری برای شما ایجاد می‌شود، قابل وصف نیست.

اگر نیاز دارید که یک اثر چاپی را در جای مناسبی نگهداری کنید، این نوع قاب بهترین گزینه است. در واقع با استفاده کردن قاب فنری پوستر از نمایش زیباتری برخوردار خواهد بود. اگر نیاز دارید که برای پوستری یک قاب موقت تهیه کنید و بعدا تعویض کنید، قاب فنری مناسب است.

امروزه میزان مصرف از این نوع قاب کمتر شده است که شاید متنوع شدن نمونه قاب‌های دلیل آن باشد. شما خیلی راحت می‌توانید پوستر مورد نظر را در این قاب قرار دهید و از زیبایی که ایجاد می‌شود، لذت ببرید. قاب فنری به‌دلیل تمایزی که با دیگر قاب‌ها دارد، جذاب است.

ویژگی‌های قاب فنری

این قاب از لوله‌های آلومینیومی تهیه شده است که پوستر با 4 عدد فنر درون آن قرار خواهد گرفت. همچنین فنرهای دایره‌ای شکل در قاب فنری سبک قرار گرفتن پوستر را مانند یک قاب می‌کنند. ویژگی‌هایی که برای قاب فنری می‌توانید مشاهده کنید، وزن خیلی سبک آن است. همین ویژگی‌ برای قاب مورد نظر باعث می‌شود تا امکان آویزان کردن پوستر در هر مکانی وجود داشته باشد.

شما در هر سایزی می‌توانید از قاب فنری استفاده کنید و پوسترهای خود را به نمایش بگذارید. در واقع ویژگی‌های خاص قاب فنری دلیلی برای استفاده طولانی‌مدت از آن شده است. طراحی که برای این نوع قاب در نظر گرفته می‌شود، امکان مصرف همگانی را ایجاد می‌کند.

کاربردهای قاب فنری

هر نوع قابی براساس ساختار و طراحی که برای آن وجود دارد، کاربردهایی خاص را ایجاد می‌کند. برای قاب فنری نیز به‌دلیل ویژگی‌های آن کاربردهایی مشاهده می‌شود که شما براساس نیاز خود می‌توانید از آن استفاده کنید. این کاربردها مواردی هستند که در ادامه بیان می‌شوند.

  • مصارف عمده قاب فنری در ادارات، مدارس، شرکت‌ها
  • مراکز عمومی مانند مترو، رستوران
  • سمینارها و همایش‌ها

استفاده کردن از قاب فنری به‌دلیل نصب راحت و قرار گرفتن آن در یک مکان ثابت مناسب برای ارائه مطالب به مراجعین است. در بسیاری از ادارات برای آگاهی بیشتر مراجعه‌کنندگان از قاب فنری استفاده می‌شود تا مطالب عمومی بهتر بیان گردد. همچنین در برخی از مراسمات نیز برای جشن گرفتن اعیاد نیز از چنین قاب‌هایی در سالن‌های انتظار استفاده می‌کنند.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال