صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

لیبل کاغذی بــراق با کاترپلاتر (نیم تیغ)

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

کاترپلاتر دیجیتال فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

لیبل سفید براق A3 با کاتر پلاتر (نیم تیغ)

اگر کسب‌وکار خود را تازه راه‌اندازی کرده‌اید، احتمالا به‌زودی به ضرورت استفاده از لیبل‌های اختصاصی برای برخی فرآیندهای کاری خود پی خواهید برد. لیبل سفید براق را می‌توانید روی محصولات بچسبانید و اطلاعات محصول یا نام و نشان کسب‌وکار خود و اطلاعات تماستان را روی آن نوشته باشید. استفاده کردن از لیبل اختصاصی می‌تواند بخشی از طراحی هویت بصری کسب‌وکار شما باشد و با ایجاد حس خوب در مشتری، نام شما را در ذهن او ماندگار کند.

همچنین این کار نشانه از حرفه‌ای بودن نیز دارد. تصور کنید محصولات خود را با لیبلی ساده که هرکس دیگری هم می‌تواند آن را داشته باشد، راهی مقصد کنید. احتمالا این لیبل توجه مخاطب را جلب نمی‌کند ولی اگر لیبل اختصاصی خود را طراحی و چاپ کرده باشید، نشان می‌دهد که زمان و توجه مناسبی برای این کار گذاشته‌اید و برای برند خود و همچنین حس مشتری ارزش بیشتری قائل بوده‌اید.

استفاده از لیبل سفید براق به صاحبان کسب‌وکارها محدود نیست و می‌تواند برای مدیران سازمان‌ها نیز کاربرد داشته باشد. برای مثال می‌توانید هدایای سازمانی خود را با لیبل طراحی‌شده برای آن مناسبت و با هویت سازمان‌تان به کارکنان خود هدیه دهید.

خلاصه در هر سمتی که مشغول به کار هستید، چه صاحب کسب‌وکار، چه مدیر یک شرکت و چه مشاغل دیگر، اگر قرار است برای تعدادی از افراد کالایی تهیه کنید، می‌توانید با چسباندن یک لیبل سفید براق نیم تیغ روی آن، تاثیر بیشتری روی او بگذارید و بیشتر در ذهنش بمانید.

جنس لیبل سفید براق با کاتر پلاتر (نیم تیغ) و نوع برش آن

 شما با سفارش لیبل سفید براق A3 با کاتر پلاتر یک صفحه لیبل دریافت می‌کنید که دو لایه دارد که به هم چسبیده‌اند. لایه رویی به‌طور کلی می‌تواند پی وی سی یا کاغذ باشد که در این محصول همان‌طور که از نام آن پیداست از جنس کاغذ است. لایه زیرین هم نوعی لایه روغنی یا کاغذ نیم‌چسب است که شاید رنگ زرد آن را پس از جدا کردن یک لیبل از صفحه‌اش دیده باشید. چاپ لیبل سفید براق روی کاغذی که حالت گلاسه و براق دارد، انجام می‌شود.

حالا منظور از نیم تیغ و کاتر پلاتر چیست؟ نیم تیغ تکنیکی است که لایه بالایی را بدون برش خوردن لایه زیرین برش می‌زند. در نتیجه استفاده از همین تکنیک است که شما می‌توانید به‌راحتی ناحیه و لیبل مد نظر خود را از صفحه کلی جدا کنید. در برش تمام تیغ یا دای کات هر دو لایه برش می‌خورند و در این صورت جدا کردن لیبل از سطح نیم‌چسب زیر آن سخت‌تر انجام می‌شود. کاتر پلاتر هم نام دستگاهی است که این نوع برش را ارائه می‌کند. در این دستگاه به جای هد چاپگر یک تیغ که شبیه سوزن است، تعبیه شده است و با توجه به مختصات x و y موجود در نقشه برش، این کار را انجام می‌دهد.

ویژگی‌های فنی لیبل سفید براق A3 با کاتر پلاتر (نیم تیغ)

  • امکان چاپ در هر تعدادی بیشتر از 5 برگ
  • ابعاد شیت لیبل: 36*25 سانتی‌متر

مراحل ثبت سفارش لیبل سفید براق A3 با کاتر پلاتر (نیم تیغ)

پس از مراجعه به سایت مجموعه چاپ مدرن به قسمت ثبت سفارش لیبل سفید براق A3 با کاتر پلاتر مراجعه کنید و تعداد مد نظر خود را که باید بالای 5 برگ باشد، مشخص کنید. سپس نوبت این است که فایل‌های خود را بارگذاری کنید.

در صورتی که لیبل‌های شما شکلی به‌جز دایره یا مستطیل دارند و دارای برشی خاص هستند، باید علاوه بر فایل چاپ یک فایل برش نیز آپلود کنید که در آن نشان داده‌اید لیبل‌ها چگونه برش بخورند. در نهایت پس از بررسی کردن پیش‌نمایش فایل و قیمت نهایی می‌توانید مبلغ را به‌صورت آنلاین پرداخت کنید تا سفارش شما قطعی شود.

 

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال