صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

استند با چاپ بنر

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

انتخاب کالا

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 

 

استند یکی از محصولات مناسب برای تبلیغات نمایشگاهی است که ایستایی خوبی دارد و بدون اینکه نیاز باشد آن را به جایی تکیه دهید، سر جای خود ثابت می‌ماند. بخش‌های اصلی این سازه را پایه‌های اصلی، میله‌های متصل‌کننده و متریال چاپی تشکیل می‌دهند. با استفاده از این ابزار تبلیغاتی قادر خواهید بود که با هزینه‌ای کمتر از برپایی سایر سازه‌های نمایشگاهی، به تبلیغ و معرفی خود بپردازید.

ویژگی‌ها و مزایای استند

این سازه نمایشگاهی که به استند ایکس هم مشهور است، پایه‌هایی دارد که ضربدری روی هم قرار گرفته‌اند و به حرف ایکس انگلیسی شبیه هستند.  شکل این پایه و قرارگیری آن سبب می‌شود که سازه از پایداری خوبی برخوردار باشد و با هر وزش باد یا  ضربه کوچکی تعادل خود را از دست ندهد.

سازه استند از آلومینیوم و پلاستیک فشرده‌شده ساخته شده است، درنتیجه پایین بودن وزن این سازه نمایشگاهی سبب می‌شود که برای جابه‌جایی و حمل‌ونقل آن زیاد به دردسر نیفتید و یک‌نفره هم بتوانید این کار را انجام دهید. سهولت نصب آن نیز موجب می‌شود که نیازی به یک تیم متخصص نداشته باشید و خودتان هم بتوانید در زمانی نه‌چندان طولانی از پس این کار بربیایید.

به‌عنوان مزیت آخر نیز باید به این نکته اشاره کنیم که شما با یک بار خریدن استند می‌توانید آن را در نمایشگاه‌های هرساله یا سمینارهای مختلف یا در راستای اطلاع‌رسانی‌های گوناگون‌تان استفاده کنید. پایه این سازه یعنی همان قسمتی که شبیه ایکس است، قابلیت نگهداری طولانی‌مدت دارد و در دفعات بعد می‌توانید صرفا طرح روی سازه را عوض کنید و صفحه‌ جدیدی روی آن نصب کنید.

کاربرد استند

وظیفه اصلی استند این است که محتوای دلخواه شما را در معرض نمایش عموم قرار ‌دهد. حال این محتوا می‌تواند، معرفی سازمان یا برندتان باشد، محصولات یا خدمات جدیدتان باشد یا حتی یک تخفیف ویژه، یک مراسم قریب‌الوقوع و هر نوع اطلاع‌رسانی دیگری باشد که شما می‌خواهید به گوش مخاطبان خود برسانید. بنابراین در هر مکانی می‌توانید از آن استفاده کنید و محدود به نمایشگاه، همایش و سمپوزیوم، داروخانه یا هتل و رستوران نیست.

صرفا باید در محل مورد نظرتان جایی را پیدا کنید که رفت‌وآمد زیادی داشته باشد و احتمال دهید که نگاه رهگذران حداقل یک بار به استند میفتد. از آنجا به بعد دیگر به طراحی استندتان بستگی دارد که چقدر جذاب باشد، بتواند مخاطب را میخکوب کند و نگاه او را روی محتوای خود نگه دارد.

انواع استند قابل سفارش از مجموعه چاپ دیجیتال مدرن

انواع مختلف استند در هدف و متریال زیربنایی که همان استند ایکس‌مانند است، شبیه هم هستند. اما در متریالی که طرح گرافیکی شما روی آن اجرا می‌شود و نیز در ابعاد تفاوت‌هایی دارند.

استند 90*200 با چاپ بنر

در استند با چاپ بنر، از بنر در دو نوع براق و ایرانی برای نمایش طرح تبلیغاتی شما استفاده می‌شود که متریالی مقرون‌به‌صرفه محسوب می‌شود و نسبت به پلات و لمینت کیفیت پایین‌تری دارد. ابعاد آن نیز همان‌طور که از نامش مشخص است، 200 در 90 سانتی‌متر است و به‌اندازه‌ای بزرگ خواهد بود که نگاه مخاطبان شما را جلب کند.

استند 60*170 با چاپ بنر

 در استند 60*170 با چاپ بنر نیز از بنر ایرانی یا براق برای پیاده‌سازی طرح گرافیکی و تبلیغاتی شما استفاده می‌شود که بنر ایرانی ساخته‌شده از الیاف نخ است و مقاومت خوبی دارد،

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال