صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

کارت دعوت دو لت

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

نکات مهم در فایل طراحی کارت

انتخاب نوع فایل کارت ثبت شده برای سفارش در کیفیت کارت دعوت شما تاثیر بسیاری دارد. مشخصاتی که باید فایل طراحی کارت دعوت از آن برخوردار باشد به صورت زیر است:

 • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
 • پسوند فایل: Tiff
 • رزولوشن فایل: 300dpi

سعی کنید از فونت‌های کوچک که خوانایی کارت دعوت را سخت می‌کنند استفاده نکنید. توصیه می‌کنیم برای طراحی کارت دعوت رنگ‌های شاد و فونت‌هایی با سایز بزرگ‌تر از 7 را در نظر بگیرید.

کارت دعوت کارتی است که همگی یک روزی از آن استفاده خواهند کرد. اما این کارت بنا به سلیقه هر شخصی از نظر جنس، اندازه و رنگ متفاوت خواهد بود. کارت‌های دعوت به‌منظور دعوت افراد برای مراسم‌های بزرگ مثل عروسی، تولد، همایش‌ها و عزاداری‌ها استفاده می‌شود.

کارت دعوت دو لت در بین صفحه خود یک خط تا مشخص شده دارد و از آن می‌تواند به دو صفحه تقسیم شود.

انواع کارت دعوت دو لت

جنس کاغذی که می‌خواهید طرح دلخواه خود را روی آن چاپ کنید بسیار مهم است. در ادامه به جنس‌های مختلف آن اشاره می‌کنیم:

 • کتان 300 گرم: به علت این‌که در شیارهای کاغذ بافت وجود دارد. به‌همین‌دلیل، جذب عالی جوهر را به همراه داشته و یک انتخاب لوکس است.
 • مقوا کارتی ۳۰۰ گرم: با این‌که از گرماژ بالایی برخوردار است؛ اما نوعی ساده از کاغذهای محکم است. در این جنس از رنگ‌های مختلف برای طراحی استفاده می‌کنند.
 • کتان کهلر ۳۰۰ گرم: دارا بودن گرماژ بالای کهلر باعث استحکام بالای کارت می‌شود. همچنین، نسبت به کتان معمولی بافت ریزتری دارد. به‌همین‌علت، باید طراحی بسیار دقیقی روی آن اعمال شود.
 • گلاسه ۲۵۰ و ۳۰۰ گرمی: یک کاغذ مسطح و براق است. برخلاف بقیه کاغذها، این جنس کاغذ بافتی ندارد؛ اما از کیفیت بالایی در چاپ برخوردار است.

کارت دعوت دو لت را می‌توان در دو وجه یک‌رو و دورو به چاپ رساند. در صورت سفارش کارت دعوت به مدل دورو در دو طرف خط تا طراحی و چاپ صورت می‌گیرد.

ویژگی‌های کارت دعوت دو لت

چاپ دیجیتال مدرن کارت دعوت دو لت را در اندازه‌های زیر طراحی و چاپ می‌کند:

 • A4 تاشده: A5
 • 19*28 تاشده: 19*14
 • 18*26 تاشده: 18*13
 • 14*28 تاشده: 14*14

 

کارت دعوت پستال باید پاکت داشته باشد. به‌همین‌خاطر، شما در حین سفارش کارت پستال می‌توانید پاکت مخصوص همان اندازه را سفارش دهید.

ثبت سفارش کارت دعوت

برای سفارش کارت دعوت دو لت خود به قسمت ثبت سفارش سایت مراجعه کنید. ابتدا، مشخصات کلی مربوط به ابعاد، تعداد کارت، جنس، وجه کارت و روکش آن را بر حسب نیاز خود ثبت کنید. پس‌از پر کردن کادرها می‌توانید طرح کارت دعوت دلخواه خود در قسمت بارگذاری فایل جای دهید. اگر طرح انتخابی شما دو رو است، بارگذاری طرح پشت کارت فراموش نشود. در پایان مراحل پیش نمایش و قیمت نهایی محصول را می‌توانید ببینید. پس از آن، می‌توانید اقدام به پرداخت وجه کنید.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال