صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

اختصاصی دیجیتال بدون صحافی

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIF, PDF

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

نحوه ارسال فایل طراحی

فایل‌هایی که باید برای سفارش خود ارسال کنید نیاز به دقت زیادی دارند. در واقع دقت در ارسال فایل باعث می‌شود تا کار بدون اشتباهی را دریافت خواهید کرد. همین موضوع در نتیجه سفارش و رضایت شما از کار موثر است. همچنین برای برطرف کردن هر ابهامی بهترین کار توجه به موارد زیر خواهد بود.

  • پسوند فایل: .docs یا .pdf یا xlsx.

همیشه به جزئیات در پرینت گرفتن توجه کنید که کار اشتباهی صورت نگیرد. به‌علاوه بازنگری محتوایی را در مورد مطالبی که قصد دارید برای پرینت ارسال کنید، انجام دهید. در واقع ارسال کردن هر نوع متن یا طرحی با فونت و اندازه مناسب اهمیت دارد. همچنین برای کاهش ریسک در ارسال بهترین کار مشورت با کارشناسان در چاپ دیجیتال مدرن است.

مدارکی که باید به‌صورت فیزیکی در اختیار داشته باشید را می‌توانید خیلی راحت با پرینت کردن انجام دهید. در واقع این نوع خدمات چاپی از پرطرفدارترین نوع سفارشات است. همچنین به‌عنوان بهترین روش برای حفظ مدارک یا اسناد محسوب می‌شود. به‌علاوه پرینت این امکان را به دانشجویان نیز می‌دهد که جزوات خود را در اختیار داشته باشند.

این نوع خدمات برای تمامی افراد امکان استفاده را ایجاد کرده است. به‌همین‌دلیل تمامی مطالبی که می‌خواهید پرینت کنید را به‌صورت مرتب در یک فایل قرار دهید. در واقع صحیح بودن اطلاعات پرینت شده به شما مرتبط است. به‌علاوه سعی کنید به مرکز چاپی سفارش خود را ارسال نمایید که تجهیزات مدرنی را در اختیار داشته باشند. همین موضوع کمک زیادی به کیفیت پرینت شما می‌کند.

پرینت کردن شرایطی مطلوب را ایجاد می‌کند تا بتوانید هر متنی را به‌شکلی خوانا و کاربردی در اختیار داشته باشید. یکی از مهم‌ترین عوامل در انجام چنین خدماتی انتخاب کردن یک چاپخانه حرفه‌ای است. این موضوع کمک می‌کند تا در عین مرغوبیت کار، مقرون‌به‌صرفه نیز باشد.

ویژگی‌های فنی پرینت

جنس کاغذ در پرینت می‌تواند تاثیرات زیادی را در نتیجه کار داشته باشد. به‌همین‌دلیل نوع سفارش شما باید با‌توجه‌به هدفتان مشخص شود. همچنین جنسی که برای پرینت انتخاب می‌کنید در مدت زمان نگهداری شما تاثیر خواهد گذاشت. بسیاری از مدارک هستند که نیاز به کاغذهای سایز بزرگ ندارند. همین امر دلیلی برای متنوع بودن اندازه‌های کاغذهای مورد استفاده در پرینت کردن شده است.

اگر مطالب بسیار حجیمی دارید از اندازه‌های بزرگ‌تر از A5 می‌توانید استفاده کنید. در واقع سایز A3 نیز برای این خدمات وجود دارد که دست شما را برای سفارش دادن باز گذاشته است. وقتی هدف خود از انجام دادن خدمات پرینتی بدانید، دیگر نیازی نیست که وقت زیادی را برای تغییر دادن سفارشات خود بگذارید.

در چاپخانه‌ها این مزیت وجود دارد که مدارک پرینت شده را به صورت منگنه یا فنری سفارش دهید. در واقع نظم بیشتری را در سفارش دریافتی خواهید داشت و این مورد کاملا به سلیقه شما وابسته است. اگر دوست دارید که جزوه و یا هر مدرک دیگری را برای سال‌ها داشته باشید، این کار عاقلانه خواهد بود.

برای صرفه‌جویی در هزینه و کم کردن حجم کاغذ بهترین کار  درخواست پرینت دو‌رو به‌جای یک‌رو است. در واقع این عمل تاثیرات زیادی را در مصرف کمتر کاغذ و حفظ محیط زیست خواهد داشت. اگر مطالب شما شامل طرح و نقشه‌هایی می‌شود که باید جلوه کند می‌توانید از پرینت رنگی استفاده کنید. تنوع در رنگ باعث خواهد شد تا سفارش شما زیبایی بیشتری داشته باشد. البته در بسیاری موارد پرینت سیاه سفید از استقبال بیشتری برخوردار است.

 همچنین شما باید تعیین کنید که تعداد برگ و سری مورد نظرتان چه مقدار باشد. در واقع مشخص کردن این موارد کمک زیادی به سرعت دریافت سفارشات می‌کند.

مراحل ثبت سفارش پرینت

وقتی دقت کافی در زمینه سفارشات خود داشته باشید، بهترین مسیر را در انجام پرینت پیش گرفته‌اید. به‌همین‌دلیل باید بتوانید تمامی نکات مهم در سفارش را در نظر بگیرید؛ زیرا بر کیفیت کار تاثیر دارد. در هنگام سفارش رنگ و نوع کاغذ خود را بهتر است که خیلی شفاف تعیین کنید. هر یک از گزینه‌ها در سایت برای پرینت گرفتن اهمیت دارند و می‌توانند نتیجه کار را تغییر دهند.

اگر از اطلاعات که‌ به‌صورت پیش نمایش ارائه می‌شود، مطمئن هستید با خیال راحت ثبت سفارش را قطعی کنید. در واقع بعد از پرداخت هزینه در مدت زمانی که مشخص کرده‌اید، سفارش را دریافت خواهید کرد. به‌علاوه امکان دریافت سفارش در هر آدرسی نیز وجود دارد. این موضوع نگرانی شما را در مورد دریافت به‌موقع سفارش برطرف خواهد کرد.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال