صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

پاکت A4 با چاپ یکرو

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

نحوه ارسال فایل طراحی

برای هر نوع سفارشی در چاپ باید طرح‌ها نشان‌دهنده نوع کار باشند. به‌همین‌دلیل در طراحی رنگ‌ها و اطلاعات روی پاکت خیلی شفاف عمل کنید. همچنین موقع ارسال به موارد زیر اهمیت دهید.

 • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
 • پسوند فایل: .Tiff
 • رزولوشن فایل: 300dpi

به‌علاوه نسبت به فونتی که قرار است روی پاکت قرار بگیرد، دقت کنید. ازآن‌جایی‌که فونت نامناسب در کیفیت کار موثر است، مشورتی با کارشناسان چاپ داشته باشید.

اگر برای ارسال مدارک یا هر نوع سندی به مراجعه‌کنندگان خود نگران هستید، راه‌حل مناسبی وجود دارد. شما با خیال راحت هر نوع برگه‌ای را می‌توانید داخل یک پاکت‌ A4 قرار دهید. پاکت‌هایی که برای این منظور به چاپ می‌رسند، اندازه‌ای دارند که در بسیاری مواقع نیاز به تا کردن برگه نخواهد بود.

وقتی سفارشی برای چاپ پاکت A4 با پرینت یک رو را انجام می‌دهید در هزینه‌های کاری صرفه‌جویی کرده‌اید. در واقع چاپ پاکت در تیراژ بالا این امکان را فراهم می‌کند تا برای مدت زمان بیشتری از آن استفاده شود. برای هر شغلی این نوع پاکت‌ها کاربرد دارند. به‌علاوه شما هر نوع تبلیغاتی را روی پاکت به‌شکلی زیبا می‌توانید چاپ کنید.

اگر روی پاکت تمامی اطلاعات مورد نیاز قابل درج شدن باشد، چاپ پاکت A4 با پرینت یک رو کافی است. همچنین شما می‌توانید با این کار تبلیغاتی را نیز برای کار خود داشته باشید. در هر مکانی که این پاکت انتقال پیدا کند، افراد زیادی آن را مشاهده خواهند کرد. در واقع برای مشتریان خود احترام قائل شده‌اید و این‌که برند کاری شما بیشتر شناخته می‌شود.

جنس پاکت A4 با پرینت یک رو

از جنس پاکت نباید غافل بود؛ زیرا در دوام آن تاثیر زیادی خواهد گذاشت. اگر قصد استفاده بیشتری از چاپ پاکت A4 با پرینت یک رو دارید، بهترین کار انتخاب یک جنس با کیفیت است. همین موضوع می‌تواند مشتریان را به سمت شما بکشاند. جنس پاکت‌ها به قرار زیر است.

 • کرافت
 • کتان
 • گلاسه
 • کارتی
 • تحریر

در بین این نمونه‌ها مورد کرافت از عملکرد بهتری در طی این‌ سال‌ها برخوردار بوده است. در واقع انتخاب کردن جنس برای چاپ پاکت A4 با پرینت یک رو به سلیقه مرتبط خواهد بود. پاکت‌هایی که از جنس کتان، گلاسه و کارتی هستند، به‌عنوان موارد لوکس محسوب می‌شوند. به‌همین‌دلیل هدف از چاپ پاکت و نیاز حرفه شما در تعیین کردن جنس پاکت موثر خواهد بود.

ویژگی‌های فنی چاپ پاکت A4 با پرینت یک رو

 • تیراژ: با‌توجه‌به نیازهای کاری می‌تواند متفاوت باشد.
 • چسب درب پاکت: براساس نوع مدرک یا سندی که قرار است داخل آن قرار گیرد با چسب یا بدون آن انتخاب خواهد شد.
 • تعداد رنگ: از یک رنگ تا تعداد رنگ بیشتر را می‌توانید تعیین کنید.
 • نوع پاکت: اداری، آزمایشگاهی، نامه، هدیه
 • مدل پاکت: عمودی، افقی

مراحل سفارش پاکت A4 با پرینت یک رو

برای ‌این‌که در سفارش خود با مشکلات کمتری مواجه شوید، بهترین راه بررسی کردن مرحله‌به‌مرحله کار است. در سفارش چاپ پاکت A4 با پرینت یک رو به‌دلیل تنوع بالا هدف از این‌کار را ابتدا مشخص کنید. اگر کیفیت کار و لاکچری بودن پاکت مهم باشد، بهتر است که گلاسه انتخاب شود.

همچنین نوع سند یا مدرک در تعیین کردن عمودی یا افقی بودن پاکت موثر است. برای تمامی موارد موجود برای سفارش در چاپ دیجیتال مدرن با دقت گزینه‌ها را نهایی کنید. اگر بتوانید قبل از پرداخت وجه نیز برای یک‌بار تمامی نکات مهم مطالعه شود، عالی است.

در واقع شما خیلی راحت سفارش را انجام می‌دهید و در مکانی که دوست دارید، تحویل خواهید گرفت. در ضمن از کیفیت کار و تاثیرات آن در رضایت مشتریان خود لذت می‌برید.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال