صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

بروشور سه لت

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

نکات مربوط به فایل طراحی بروشور سه لت

برای طراحی یک بروشور جذاب و جدید، که توجه همه را در اولین نگاه جذب کند، 5 نکته وجود دارد که با رعایت آن‌ها می توانید به هدف خود برسید.

       حاشیه بروشور را تنظیم کنید و 5 میلی متر حاشیه اطمینان را در نظر بگیرید.

       برای نحوه چیدمان محتوای بروشور قبل از طراحی برنامه ریزی کنید.

       به دلیل محدودیت فضای بروشور سه لت برای ارائه توضیحات، باید از صفحات موجود هوشمندانه استفاده کنید.

       اندازه نوشته باید متناسب با مخاطب و هدف شما از ارائه بروشور باشد.

       در انتخاب سایز بروشور، به نکاتی مثل راحتی حمل یا جلب توجه بیشتر برای افراد توجه کنید.

با در نظر گرفتن این 5 نکته ساده، می توانید بروشور سه لتی داشته باشید که با کیفیت و جذاب باشد و ذهن همه را با خود درگیر کند.

می‌خواهید با یک وسیله، اطلاعاتی کاربردی و جامع راجع به محصولات و کسب و کار خود ارائه دهید؟ پیشنهاد چاپ دیجیتال مدرن به شما انتخاب بروشور سه لت است. بروشور سه لت، از سه صفحه تشکیل شده است که با دو خط تا، از هم جدا می‌شوند. به دلیل صفحات بیشتری که این بروشور دارد، شما می‌توانید اطلاعات را طبقه بندی کنید و خوانایی آن را بالا ببرید.

برای مطالبی که آموزشی هستند، بروشور سه لت ایده آل محسوب می‌شود؛ چراکه جای کمی می‌گیرد و تمام آن‌چه را که می خواهید، منتقل می کند. همچنین بروشور سه لت سبک است و مخاطب شما می‌تواند به راحتی آن را حمل کند. این بروشور بسیار حرفه ای به نظر می‌رسد و همین پیام را درباره سازمان یا کسب و کار شما به افراد انتقال می‌دهد.

شما امکان این را دارید که بروشور سه لت را در چاپ دیجیتال با دو جنس کاغذ تحریر و گلاسه سفارش دهید. علاوه‌بر این، با انتخاب روکش‌های سلفون مات، براق یا مخملی، بروشور خود را جذاب‌تر می‌کنید. فرصت این‌که بروشور سه لت را در ضخامت‌های مختلف چاپ کنید نیز فراهم است. کافی است گرماژ کاغذ را با توجه به ضخامت مدنظر خود انتخاب کنید

جنس بروشور سه لت

بروشور سه لت در چاپ مدرن با دو جنس کاغذ تحریر و کاغذ گلاسه عرضه می‌شود. کاغذ تحریر، گرماژ پایین و ضخامت کمتری دارد. کاغذ گلاسه نیز انتخاب بسیار خوبی برای بروشور سه لت به حساب می‌آید؛ چراکه در جذب جوهر خوب عمل می‌کند و چاپ با کیفیتی دارد.

ویژگی‌های فنی بروشور سه لت

       جنس: کاغذ تحریر و گلاسه

       ابعاد: گسترده A4، گسترده A3، گسترده 29.7*63، گسترده 21*89.1

       نوع روکش: سلفون مات، سلفون براق و سلفون مخملی

       گرم کاغذ: کاغذ تحریر 80 گرم و کاغذ گلاسه 135،150،200،250،300 گرم

مراحل ثبت سفارش بروشور سه لت

پس از اطلاع از تمام ویژگی‌های بروشور سه لت و تصمیم گیری راجع به انتخاب خود، نوبت به ثبت سفارش می رسد. دقت کنید که باید تمامی قسمت‌های الزامی را پر کنید تا اجازه افزودن محصول به سبد خرید را داشته باشید. در اولین مرحله ثبت سفارش، باید ابعاد (عرض و ارتفاع) و تعداد سفارش خود را وارد کنید.

در قسمت خصوصیات سفارش نیز، ابعاد تاشده، وجه چاپ (یک رو یا دو رو) و نوع کاغذ بروشور را انتخاب کنید. اگر بروشور دارای روکش، مورد پسند شماست، می‌توانید روکش سلفون مات، براق یا مخملی را به آن اضافه کنید. سپس فایل‌های الگوی سفارش را بارگذاری نمایید. در صورت این‌که توضیح خاصی در مورد سفارش خود دارید، می‌توانید آن را در کادر توضیحات وارد کنید.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال