صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

سربرگ

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

  • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
    JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

نکات مربوط به فایل طراحی سربرگ

برای آن‌که پس از چاپ سربرگ خود بهترین نتیجه را مشاهده کنید، نیاز است که برخی نکات را در رابطه با فایلی که برای ما می‌فرستید، رعایت کنید. مد رنگی فایل شما باید CMYK و 8 بیتی باشد و از فونت‌های بسیار نازک یا کوچک‌تر از سایز 7 استفاده نفرمایید.

به خاطر داشته باشید که برش‌ها در حد 2 الی 3 میلی‌متر از کناره‌ها خطا دارند. بنابراین، فاصله اطمینان را رعایت کنید و المان‌های گرافیکی و اطلاعات درج‌شده روی آن را با کمی فاصله از لبه کاغذ بنویسید. همچنین این خطا ممکن است باعث این بشود که از طرفین برش یکسانی صورت نگیرد، که این قضیه در طرح‌های قرینه مشکل ایجاد می‌کند. پس اگر از طرح‌های قرینه استفاده نکنید، نتیجه بهتری خواهید دید.

سربرگ کاغذی با ابعاد و جنس‌های مختلف و از عناصر اصلی نوشت‌افزار اداری است که برای نگارش قراردادها، نامه‌های اداری، فاکتورها و سایر یادداشت‌های درون‌ سازمان یا خارج از آن استفاده می‌شود. معمولا در قسمت بالای سربرگ اطلاعاتی نظیر نام سازمان، لوگو، آدرس و اطلاعات تماس قرار دارد.

طراحی و چاپ سربرگ اختصاصی جزئی از طراحی هویت بصری است و استفاده از آن برای امور اداری که بالاتر نام بردیم، نشان از حرفه‌ای بودن و اعتبار یک سازمان است. همچنین امکان جعل هویت سازمان را نیز از بین می‌برد. اگر به جای استفاده از یک کاغذ معمولی، نامه‌ها و یادداشت‌های خود را روی کاغذی که به لوگو و نام شرکتتان مزین است، برای افراد بفرستید، به جلب اعتماد آن‌ها نیز کمک کرده‌اید.

چاپ سربرگ و جا انداختن فرهنگ استفاده از آن نقش پررنگی در برندینگ سازمان شما خواهد داشت. وقتی نامه‌ای از طرف سازمان شما به شرکت دیگری زده می‌شود می‌توانید اولین تاثیر مثبت را با سربرگی که چاپ کرده و از آن استفاده کرده‌اید، بگذارید.

در این فرآیند هم طراحی سربرگ و همخوانی آن با برندتان حائز اهمیت است، هم جنس و کیفیت چاپ آن. شما می‌توانید پس از طراحی سربرگ خود سفارش چاپ آن در تیراژ، جنس و ابعاد مد نظرتان را در سایت مجموعه چاپ دیجیتال مدرن ثبت کنید.

جنس کاغذهای سربرگ و کاربرد هرکدام

کتان، تحریر و کرافت می‌توانند از جمله موارد تشکیل‌دهنده کاغذهای سربرگ باشند و شما باتوجه‌به هویت بصری سازمان خود می‌توانید نوعی از کاغذ را انتخاب کنید که همخوانی بیشتری با آن داشته باشد. سربرگ‌ها معمولا در گرماژهای 80، 100، 120 و 140 گرمی تولید می‌شوند و هرکدام کاربرد خاص خود را دارند و برای موارد متفاوتی استفاده می‌شوند. علاوه‌بر این، امکان چاپ طلاکوب، سرمه‌کوب و نقره‌کوب نیز روی سربرگ‌ها وجود خواهد داشت.

کاغذهای تحریر با گرماژ 80 نازک‌ترین کاغذی هستند که برای چاپ سربرگ به کار می‌روند و البته قابلیت چاپ سرچسب را هم دارند. با توجه به اینکه هرچه گرم کاغذ پایین‌تر باشد، هزینه چاپ آن کاهش می‌یابد، این نوع کاغذها برای چاپ انبوه و استفاده معمولی مورد استقبال زیادی واقع می‌شوند.

 به‌عنوان یک گزینه میانه اگر می‌خواهید زیاد هزینه نکنید و صرفا دنبال یک سربرگ ساده هستید که تا حدودی هم مقاومت داشته باشد، سربرگ تحریری 100 گرمی گزینه‌ای است که می‌توانیم چاپ آن را به شما توصیه کنیم.

در مقابل گران‌ترین نوع سربرگ هم آن‌هایی هستند که از کاغذ کتان 120 گرمی تولید می‌شود و بافت منحصربه‌فردی دارند. همچنین ضخیم‌ترین مدل سربرگ، کارتی 140 گرمی است.

کاغذهای سنگین‌تر یا آن‌هایی که دارای بافت هستند، برای القای حس لوکس بودن برند مناسب‌تر محسوب می‌شوند. بنابراین برای ارسال نامه یا پیام رسمی در مناسبت‌ها بهتر است از این نوع کاغذهای برای سربرگ استفاده کنید تا مخاطبتان حسی متفاوت از دریافت یک نامه اداری روتین تجربه کند.

اگر می‌خواهید سربرگ خود را به‌صورت دورو چاپ کنید، از کاغذهای 80 گرمی استفاده نکنید؛ زیرا ضخامت لازم برای انجام این کار را ندارند. اما برای استفاده از کاغذهای سربرگ در پرینتر، کاغذهایی با گرماژ کمتر گزینه بهتری خواهند بود.

سربرگ A4

معمولا سربرگ A4 کاربرد بیشتری در سازمان‌ها و اداره‌ها دارد. این سربرگ در ابعاد استاندارد خود یعنی 29*31 سانتی‌متر تولید می‌شود و برای نوشتن مطالب طولانی مناسب است. لازم به ذکر است که نوع کاغذ و گرم سربرگ متغیر است و می‌توانید آن را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

سربرگ A5

سربرگ A5 برای مواقعی به کار می‌رود که اطلاعات و محتوای کمتری قرار است روی کاغذ نوشته شود و از وجود داشتن فضای خالی زیاد در برگه جلوگیری می‌کند. سربرگ A5 دارای ابعاد استاندارد 21*8.14 سانتی‌متر است و با انواع جنس و وزن کاغذ قابل تولید خواهد بود.

چاپ سربرگ اختصاصی

باتوجه‌به توضیحاتی که خدمتتان ارائه شد، اگر قصد دارید گام مهمی برای تاثیر مثبت و برندینگ سازمان خود بر افرادی که با آن‌ها در ارتباط هستید، بگذارید، چاپ سربرگ مخصوص را در الویت بگذارید. این کار می‌تواند آغاز مسیری حرفه‌ای در ارتباطات درون‌سازمانی و برون‌سازمانی شما باشد. مجموعه چاپ مدرن نیز با بیش از بیست سال تجربه می‌تواند شما را در این امر یاری کند و چاپ سربرگ را به عهده گیرد.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال