صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

شاسی 16 میل

حداکثر طول :99 سانتیمتر

حداکثر عرض :99 سانتیمتر

روکش

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

اگر به‌دنبال روشی برای ماندگار کردن عکس‌ها هستید و می‌خواهید آن‌ها را هرروز پیش چشم خود ببینید، چاپ عکس روی تخته شاسی احتمالا به نیاز شما پاسخ می‌دهد. به‌طور خلاصه، شاسی یک تخته از جنس چوب یا ام‌دی‌اف است که عکس‌های شما روی آن چاپ می‌شوند و بعد هم با یک لایه روکش لمینت سرد یا گرم پوشش داده می‌شود تا از آسیب‌ها در امان بماند. شما می‌توانید شاسی را با میخ به دیوار بیاویزید و از نگاه کردن به آن لذت ببرید.

شما می‌توانید تخته شاسی را در ابعاد گوناگون و با طرح‌های مختلف چاپ کنید و دیوارهای خود را به تعدادی از آن‌ها مزین کنید. فرقی ندارد که هدفتان تزئین دیوارهای محل کارتان باشد یا خانه و در هر صورت می‌توانید به‌عنوان یکی از گزینه‌های تکمیل یا زیباسازی چیدمان و دکوراسیون داخلی خانه روی تخته شاسی حساب باز کنید.

کاربردهای چاپ عکس روی شاسی

شاید دیده باشید که بعضی افراد عکس‌های مراسم عروسی خود را روی شاسی چاپ می‌کنند و به دیوار می‌زنند. این عکس‌ها می‌توانند یادگاری از یک مراسم و روز مهم مثل عروسی، فارغ‌التحصیلی یا اولین روز رفتن به مدرسه فرزندتان باشند. همچنین می‌توانند عکسی از یک منظره زیبا یا حتی طرح‌های انتزاعی باشند که صرفا به سایر اجزای دکوراسیون شما می‌آیند و روی دیوار جلوه خاصی دارند.

در محل کار نیز می‌توانید به‌عنوان مدیر بخش، برای دادن حس قدردانی و دیده شدن به کارکنان خود، عکسی زیبا از خود آن‌ها در حال انجام کارشان را روی شاسی چاپ کنید و به دیوار اتاقشان بزنید. شاید هم بخواهید از برخی جملات انگیزشی و الهام‌بخش برای روحیه دادن به کارمندان استفاده کنید. همچنین می‌توانید برای تکمیل چیدمان وسایل و تقویت هویت بصری تصاویری زیبا و خلاقانه از المان‌های برند خود را طراحی و روی شاسی چاپ کنید. فکرش را بکنید. مشتری به هر طرف که نگاه می‌کند، با نمادهای سازمان یا کسب‌وکار شما احاطه شده است و فرصت خوبی برای جلب نظر او دارید. همچنین می‌توانید برای معرفی یک محصول و ارائه عکس‌های تبلیغاتی در فرمی شکیل و حرفه‌ای در محل کارتان نیز از این محصول بهره بگیرید.

آیا چاپ روی تخته شاسی همان قاب یا تابلوی چوبی است؟

تخته شاسی و قاب در عین شباهتی که در کاربرد ظاهری دارند، تفاوت‌هایی نیز دارند که هرکس می‌تواند با درنظر گرفتن آن‌ها اقدام به خرید محصولی کند که بیشتر مناسب نیاز اوست. چاپ عکس روی تخته شاسی به‌صورت سرتاسری انجام می‌شود و تمام نقاط عکس شما با شاسی زیرین در تماس هستند. اما در قاب عکس، تصویر چاپ‌شده بین کادر حاشیه‌ای قرار می‌گیرد و پشت آن معمولا مقوا چسبانده می‌شود.

همچنین وقتی عکسی را قاب می‌کنید، یک شیشه هم روی عکس می‌اندازند که باعث شود دوام بیشتری داشته باشد، اما همزمان در انعکاس نور و تصویری که از زوایای مختلف به چشم شما می‌رسد و البته قیمت کار نیز تاثیر دارد. درحالی‌که در چاپ عکس روی شاسی خبری از شیشه نیست و نهایتا یک روکش لمینت روی تصویر چاپ‌شده قرار می‌گیرد و می‌توانید مواجهه مستقیم‌تری با آن داشته باشید.

انواع کاغذ برای چاپ روی شاسی

به‌طور کلی سه نوع کاغذ قابلیت چاپ و چسبانده شدن روی شاسی را دارند که عبارتند از:

 • لاستر ارزان‌ترین نوع کاغذ لاستر است که بافتی صاف و یکنواخت دارد و در دو نوع مات و براق قابل تولید است. همچنین لازم به ذکر است که کاغذ لاستر نور را انعکاس نمی‌دهد.
 • سیلک که نام دیگر آن ابریشمی است، کنتراست بالایی برای چاپ کردن عکس فراهم می‌کند و ضخامت بیشتری نسبت به کاغذهای لاستر دارد. این کاغذ ضداثرانگشت است و مقاومت بالایی نیز دارد.
 • متالیک گران‌ترین گزینه‌ای است که می‌توانید برای چاپ روی شاسی دست روی آن بگذارید. این کاغذ تراکم نقره بالایی دارد و از نظر شفافیت و درخشندگی نیز نظر شما را جلب خواهد کرد. متالیک مقاومت بیشتری نیز نسبت به دیگر انواع کاغذ دارد وبه‌نوعی می‌توان گفت باکیفیت‌ترین کاغذ برای چاپ روی شاسی محسوب می‌شود.

انواع شاسی قابل سفارش در چاپ دیجیتال مدرن

تمام شاسی‌هایی که در ادامه ذکر می‌شوند روی تخته ام‌دی‌اف با ضخامت 8 یا 16 میلی‌تر قابل اجرا هستند و برای تمیز کردنشان با تکه‌ای ابر نمناک کارتان راه میفتد. ابعاد گوناگونی که در مجموعه چاپ دیجیتال عرضه می‌شوند، عبارتند از:

 • شاسی 30*20
 • شاسی 40*30
 • شاسی 50*35
 • شاسی 60*40
 • شاسی 70*50
 • شاسی 90*60
 • شاسی 100*70
 • شاسی غیراستاندارد

فارغ از ابعاد در قسمت پشتی تمام شاسی‌ها نیز معمولا یک گیره یا فرورفتگی برای آویزان کردن به میخ قرار دارد که می‌توانید از این طریق عکس‌های خود را به دیوار بزنید.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال