صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

پلات کتد

حداکثر طول :5000 سانتیمتر

حداکثر عرض :100 سانتیمتر

روکش

خدمات پس از چاپ

آپلود فایل

فرمت فایل‌های ارسالی :

 • شما می‌توانید کارهای چاپی خود را در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
  JPG, TIF, PDF, ZIP, RAR

فایل طرف اول

×

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ

خدمتی نو از مجموعه چاپ بهرنگ به منظور سفارش فایل طراحی، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت طرح مجدد اقدام به ثبت سفارش چاپ نمایید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ورود به حساب کاربری
0 دیدگاه

 نکات مهم در ارسال فایل سفارش

کسب و کارها برای داشتن یک تبلیغات مفید باید بتوانند در حین ارسال فایل به موارد مهم آن اهمیت دهند. اگر شما نتوانید در فایل ارسالی ساختار لازم را رعایت کنید، کیفیت سفارش دریافتی مطلوب نخواهد بود. به‌همین‌دلیل است که در  ادامه مقاله برای شما این نکات را ارائه کرده‌ایم.

 • حالت ذخیره‌سازی: CMYK
 • پسوند فایل: .Tiff
 • رزولوشن فایل: 300dpi

همچنین نیاز دارید که برای قرار گرفتن طرح در جای مناسب از افراد مجرب کمک بگیرید. اگر شما توانایی در این زمینه را ندارید، استفاده از یک طراح تاثیرپذیری پلات را بیشتر خواهد کرد. در واقع با هزینه‌هایی که انجام می‌‌دهید، نیاز است که فایل بدون هیچ مشکلی ارسال گردد. همچنین برای این‌که مشتریان در فضاهای بزرگ بتوانند مطالب مهم را مشاهده کنند باید به انتخاب فونت توجه کرد.

 

کسب و کارهایی که برای جذب نظر مشتریان باید تبلیغات در ابعاد بزرگتری را انجام دهند، پلات کتد مناسب است. به‌همین‌دلیل انتخابی که برای چاپ انجام می‌دهید باعث تغییر در شناخت بهتر برند می‌شود. در واقع برای رسیدن به یک موقعیت ویژه باید بتوانید روند ارائه محصولات را با پلات‌ها در مکان‌های داخلی پررنگ‌تر کنید.

وقتی شما نسبت به کاربرد، ویژگی‌های فنی و دیگر موارد اطلاعات کافی داشته باشید، بهتر عمل خواهید کرد. بسیاری از برنامه‌های رشد و توسعه محصولات را می‌توانید با دنبال کردن این مقاله به‌دست آورید.

کاربرد پلات کتد

وقتی بخواهید برای تبلیغات خود از پلات کتد استفاده کنید، موارد استفاده آن را در نظر بگیرید. در واقع این‌که چه روندی می‌تواند در ایجاد یک تغییر مهم موثر واقع شود، اهمیت دارد. شما بهتر است، کاربردهای زیر را برای پلات مورد نظر مشاهده کنید.

 • پوسترهای تبلیغاتی برای محصولات در فضای داخلی
 • آگهی‌های تبلیغاتی محصولات
 • آگهی برای حراج در فروشگاه‌ها

بسیاری از محصولات را می‌توانید با کمک گرفتن از پلات به‌شکلی متفاوت نشان دهید. در واقع با استفاده کردن از یک برنامه تبلیغاتی منظم در مکان‌های مختلف معرفی محصولات توسط پلات کتد موثرتر است. بسیاری از مشتریان با قرار گرفتن در معرض این تبلیغات تمایل به خرید بیشتری خواهند داشت. زمانی‌که این نوع پلات را برای فروشگاهی در نظر بگیرید، مشتریان نسبت به اطلاع‌رسانی برند لذت می‌برند.

همچنین استفاده کردن از پلات باعث خواهد شد تا نحوه برقراری ارتباط با مشتریان نیز جالب‌تر گردد. در واقع با این روش هر تغییری را که با برند قصد دارید، انجام دهید را به مشتریان اطلاع می‌دهید.

ویژگی‌های فنی پلات کتد

برای استفاده از یک ابزار تبلیغاتی مانند پلات نیاز است که نسبت به ویژگی‌های آن نکاتی را بدانید. اگر از نحوه به‌کار بردن این نوع ابزار تبلیغاتی را به‌درستی مطلع نباشید، هزینه مازادی را پرداخت خواهید کرد. به‌همین‌دلیل برای ادامه کار فروش بهترین مسیر آشنایی با ویژگی‌های فنی پلات کت است.

 • اندازه: انتخاب براساس فضای تبلیغاتی
 • گرماژ: 120، 130، 180 گرم
 • جنس: گلاسه، تحریر، کنواس، پت سیلور

این ویژ‌گی‌ها باعث می‌شوند تا تنوع در تبلیغات به‌وسیله پلات نیز بالاتر رود. در واقع قرار دادن یک پلات در مسیر عبوری مشتریان باعث راهنمایی غیر مستقیم برای خرید است. شما می‌توانید برای فعالیت‌های معماری نیز از این نوع تبلیغات استفاده کنید. در واقع پروژه‌های معماری که ارزشمند هستند را با پلات کتد در فضای لابی شرکت می‌توانید داشته باشید.

مراحل ثبت سفارش پلات کتد

زمانی‌که به این مرحله از سفارش رسیدید و تمامی موارد مورد نیاز برای کار تبلیغات قطعی شد باید بتوانید ثبت کنید. در واقع پس از انتخاب‌هایی که انجام دادید، روند اجرای سفارش شما شروع خواهد شد. به‌همین‌دلیل باید دقت کنید که مورد مهمی را در حین ثبت کردن فراموش نکرده باشید.

شاید یکی از دلایلی که افراد از سفارش خود رضایت ندارند، کافی نبودن اطلاعاتی است که ارسال کرده‌اند. در واقع با در نظر گرفتن عوامل موثر مانند اندازه که باعث می‌شود تا تاثیر تبلیغات متفاوت گردد، ثبت را انجام دهید. همچنین با تغییر سلایق مشتریان باید بتوانید از جنسی استفاده کنید که کیفیت کاری شما را به‌درستی نمایان کند.

وقتی از تعداد مکان‌های که نیاز به نصب پلات دارند، مطمئن شدید، تنها کار انجام سفارش است. در واقع با استفاده کردن از اطلاعات نسبت به روند فروش باید جنس مناسبی را انتخاب کنید. در نهایت کار برای رسیدن به اهداف مورد نظر پرداخت را انجام دهید. زمان دریافت سفارشات در این زمینه را نیز باید در نظر داشته باشید؛ زیرا در تبلیغات اهمیت دارد.

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال