صفحات مجازی ما :
نوبت دهی سفارش حــضــــوری دیجــیتـــال

انواع کارت ویزیت

انواع کارت ویزیت

وقتی قصد داشته باشید، نمادی از یک برند را به نمایش بگذارید، کارت ویزیت گزینه مناسبی است. مدیران کسب و کارها دغدغه تکراری نبودن محصولات تبلیغاتی و نحوه ارائه کردن آن را دارند. به‌همین‌دلیل استفاده کردن از انواع کارت ویزیت در موقعیت‌های مختلف نشان‌دهنده موفقیت شما در شناخت بازار است. همچنین در انتخاب کردن یک ابزار تبلیغاتی باید دقت لازم را داشته باشید.

استفاده کردن از اطلاعات در زمینه انواع، کاربرد، مزیت و معایب چنین محصولات چاپی در روند کاری موثر خواهند بود. به‌علاوه تغییر دادن سبک‌های معرفی برند و تاثیر بیشتر در ذهن مشتریان را با این مقاله حتما تجربه می‌کنید.

کارت ویزیت چیست؟

در زمان قرار گرفتن در یک جایگاه مطلوب نیاز دارید که هویت واقعی کاری را به‌درستی معرفی کرده باشید. به‌همین‌دلیل ایجاد تبادل با انواع کارت ویزیت مسیر درستی را فراهم خواهد کرد. در واقع شما در یک جریان رقابتی قرار دارید و باید حرکات تبلیغاتی متفاوتی را ارائه کنید. این موضوع باعث خواهد شد تا میزان جذابیت برای مشتریان نیز بیشتر گردد.

اگر به‌موقع از تکنیک‌های تبلیغاتی استفاده کنید، نتایج برای شما لذت‌بخش‌تر می‌شود. همچنین با بررسی کردن دلیل استفاده از انواع کارت ویزیت ارتباط مطلوب‌تری را با مشتریان خواهید داشت. با استفاده کردن از کارت مورد نظر بخشی از فعالیت‌های کاری را در دید مخاطبین قرار می‌دهید. در نظر گرفتن یک ابزار قابل حمل که تاثیر زیادی در گسترش دادن ارتباطات با مخاطبین دارد، رفتاری حرفه‌ای است.

انواع کارت ویزیت

تفاوت‌هایی که در تبلیغات به‌وسیله انواع کارت ویزیت ایجاد می‌کنید، اثربخشی زیادی دارد. شما با‌توجه‌به موقعیت‌های دیگر رقبا و وضعیت محصولات برند باید بهترین نوع کارت را انتخاب کنید. این موضوع به مشتریان اطمینان از برند را ایجاد خواهد کرد. در ادامه مقاله برای آشنایی بیشتر شما نسبت‌به این ابزار تبلیغاتی انواع آن را ارائه کرده‌ایم.

کارت ویزیت لمینت مات؛ دارای مقاومت بالا

زمانی‌‌که نیاز به کارتی با مقاومت بالا و دوام زیاد دارید باید چنین کارت ویزیتی را سفارش دهید. در واقع جنس لمینت مات بازتاب نور کمتری دارد و اثر انگشت یا کثیفی روی آن به‌سختی دیده خواهد شد. همین موضوع باعث علاقه‌مندی بیشتر به سفارش دادن چنین کاغذ تبلیغاتی شده است.

لمینت براق؛ داشتن جلوه زیبا و منحصربه‌فرد

امروزه دلیل استفاده از انواع کارت ویزیت ایجاد تمایز در بین دیگر رقبا خواهد بود. به‌علاوه زمانی‌که کارتی با جلوه زیبا را به مشتریان می‌دهید، ذهن آن‌ها درگیر محصولات می‌شود. همین موضوع منجر به تقاضای مطلوب برای لمینت براق شده است. این تغییرات در ابزارهای تبلیغاتی نتیجه بسیار سودمندی را دارد. به‌‌علاوه براق بودن کارت نظر بسیاری از مخاطبین را بیشتر جلب می‌کند.

دلیل اصلی برای انتخاب یک کارت تبلیغاتی موثر مرسوم بودن آن است.

سلفون مات: به‌صرفه بودن نوع کارت

یکی از مواردی که در چاپ کارت ویزیت باید به آن توجه کرد، هزینه نهایی است؛ زیرا روی تعداد سفارش تاثیر دارد. به‌علاوه روکشی که روی کارت است از مهم‌ترین مزایای انواع کارت ویزیت محسوب می‌شود. در واقع توجه کردن به کارایی یک کارت باعث استفاده بهینه از آن خواهد شد. سادگی و قیمت کم برای بسیاری از برندها جهت تبلیغات گسترده از اهمیت بیشتری برخوردار است. به‌همین‌دلیل استفاده از سلفون مات بیشتر خواهد بود.

سلفون براق؛ جذابیت بالا

مدت‌های زیادی است که از این جنس کارت ویزیت برای معرفی برند استفاده کرده‌اند. جذابیتی که هنگام در دست گرفتن کارت مشتریان تجربه می‌کنند با سلفون براق چند برابر می‌شود. در واقع موثرترین کاربرد انواع کارت ویزیت را در این نوع کاغذ به‌صورت مداوم مشاهده خواهید کرد.

سلفون مخملی؛ استحکام در برابر پارگی

وقتی به‌دنبال کارتی هستید که استحکام زیادی در برابر پارگی داشته باشد، سلفون مخملی مناسب است. همچنین به‌کار بردن جزئیات در کارت باعث می‌شود تا زیبایی برای نوع مخملی بیشتر گردد. به‌علاوه هر رنگی که دوست داشته باشید را می‌توانید در این نوع کارت ویزیت اضافه کنید.

گلاسه «بدون روکش»؛ دارای محبوبیت بالا

وقتی دوست ندارید که کارت تبلیغاتی شما روکشی نداشته باشد، بهترین کار استفاده از جنس گلاسه است. این نوع کاغذ امکان نوشتن راحت‌تر را برای شما فراهم خواهد کرد. همچنین کیفیت گلاسه باعث می‌شود تا در بین کاربرد انواع کارت ویزیت بیشترین مصرف را داشته باشد.

براساس هدف برند اقدام به تهیه جنس کاغذ کنید؛ زیرا برای هر برندی اثربخشی کارت روی مشتری فرق می‌کند. یکی از مشکلاتی که بسیاری از برندها برای ارائه کارت ویزیت مواجه هستند، خاص بودن آن است. اگر شما بتوانید با‌توجه‌به موقعیت برند در بازار رفتار کنید، تبلیغات مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. وقتی نیاز به کارت ویزیت مرغوبی دارید باید بهترین نوع کارت را در نظر بگیرید.

کاربرد کارت ویزیت

برای گسترده‌تر کردن فعالیت‌های کسب و کار نیاز دارید که راه‌های ارتباطی خود را با مخاطبین تقویت کنید. در واقع برای این کار نیاز است که ابزاری مانند کارت ویزیت را در اولویت قرار دهید. به‌علاوه در نظر گرفتن کاربرد انواع کارت ویزیت ذهنیت برای تغییرات در محصولات را بهتر نشان خواهد داد. در ادامه به برخی از کاربردهای کارت ویزیت اشاره می‌کنیم.

 • استفاده کردن در جلسات رسمی
 • به‌کار بردن در نمایشگاه‌ها، همایش‌ها
 • تبلیغات از طریق نمایندگی‌ها و بازاریابان

وقتی بازار هدف را به‌درستی تعیین کرده باشید، دلیل استفاده از انواع کارت ویزیت و تاثیر آن قابل مشاهده است. در واقع بهترین و راحت‌ترین راه برای معرفی کردن مشخصات کاری و کلیت اهداف برند خواهد بود. وقتی کیفیت را در یک کارت نشان دهید، اعتبار بیشتری در بین مشتریان می‌توانید به‌دست آورید.

کارایی کارت ویزیت در بسیاری از فعالیت‌های تبلیغاتی مشخص است.

مزیت‌های کارت ویزیت

با هر هدفی که برای استفاده از کارت ویزیت اقدام کرده‌اید از مزیت‌های آن بهره خواهید برد. همچنین تغییرات برای ایجاد یک موقعیت خاص در بین دیگر رقبا نیاز به دقت زیادی دارد. برای تعیین نتایج مطلوب و به‌دست آوردن شرایط مطلوب‌تر باید بتوانید از انواع کارت ویزیت به‌موقع استفاده کنید. در ادامه مقاله مزایای انواع کارت ویزیت را اشاره می‌کنیم.

 • حفظ رابطه بلندمدت و همیشگی با مشتریان
 • افزایش دادن وسعت تبلیغات
 • حمل و نقل راحت برای معرفی برند
 • اعتبار بخشیدن به برند
 • امکان پیگیری مشتریان در مورد برند
 • قرار گرفتن به‌عنوان یک تصویر همیشگی
 • مقرون‌به‌صرفه بودن ابزار تبلیغاتی
 • در دسترس بودن همیشگی برای تبلیغات برند

این کاربردها باعث می‌شود تا تمایل شما به وقت گذاشتن برای طراحی حرفه‌ای بیشتر گردد. با وجود این‌که کاغذهای تبلیغاتی همگی ساده هستند، اما نباید طرح و متن را در تاثیرگذاری آن نادیده گرفت. به‌همین‌دلیل سعی کنید، بیشترین زمان را برای جزئیات ضروری روی کارت به‌کمک یک کارشناس در نظر بگیرید.

اگر از کاربرد انواع کارت ویزیت مزیت‌ لازم را به‌دست آوردید، نوبت به تنوع بخشیدن به ابزار تبلیغاتی است. در بسیاری مواقع اضافه کردن یک نکته در کارت قبلی جذابیت برند را برای مخاطب بیشتر می‌کند. راحت‌ترین راه ارتباطی با مشتریان را باید از طریق این نوع کاغذهای تبلیغاتی به‌درستی پیش ببرید. در واقع نتایج دلخواه را می‌توانید با در نظر گرفتن نوع ارتباط با مخاطب به‌دست آورید.

مزیت استفاده از یک کارت ویزیت باعث تداوم برند می‌شود.

سخن آخر

وقتی صحبت از شناساندن یک برند می‌شود، اولین موضوعی که به ذهن مشتری می‌رسد، راه ارتباطی است. این موضوع به‌قدری اهمیت دارد که استفاده از انواع کارت ویزیت را افزایش می‌دهد. در واقع برای کسب سود و مزیت رقابتی کارتی را انتخاب کنید که بیشترین تناسب را با اهداف تبلیغاتی برند داشته باشد. این موضوع نیاز دارد که تحقیقات گسترده‌ای در زمینه علاقه‌متدی‌های مخاطبین انجام دهید.

بسیاری از افراد متخصص در سایت حضور دارند که می‌توانند راهنما‌یی‌های لازم را به ‌شما ارائه کنند. استفاده کردن از ایده‌های جدید تغییرات مثبتی را در فروش ایجاد خواهد کرد. در واقع ادغام کردن نظرات شما با یک کارشناس می‌وانید نتیجه فوق‌العاده‌ای را به‌همراه داشته باشد.

دسته بندی مطالب

به جهت احترام به حقوق دیگر مشتریان، در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه نوبت شما لغو خواهد شد.

نوبت دهی آنلاین جهت سفارشات حضوری دیجیتال